Drugi Budynek Spekulacyjny w Prologis Park Prague–Airport w Całości Wynajęty Kilka Dni po Zakończeniu Budowy

Drugi Budynek Spekulacyjny w Prologis Park Prague–Airport w Całości Wynajęty Kilka Dni po Zakończeniu Budowy

Prologis, Inc., globalny lider nieruchomości logistycznych, poinformował dzisiaj o podpisaniu dwóch nowych umów najmu 12 100 metrów kwadratowych powierzchni w drugim budynku spekulacyjnym na terenie Prologis Park Prague-Airport. Park jest już wynajęty w 100 procentach.

Transakcje obejmują:

* 9 000 metrów kwadratowych – umowa najmu z brytyjską firmą z branży transportowej;
* 3 100 metrów kwadratowych – umowa najmu z  firmą  O&M Movianto, europejskim partnerem w zakresie rozwiązań dla przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego i medycznego, będącego częścią amerykańskiej firmy Owens & Minor Inc. O&M Movianto  jest już klientem Prologis w Prologis Park Bratislava.

Szybkość, z jaką nowo oddany budynek znalazł swoich najemców, odzwierciedla aktualny popyt na wysokiej jakości powierzchnie logistyczne w kluczowych lokalizacjach. Dzięki solidnym fundamentom operacyjnym Prologis Park Prague-Airport stanowił oczywisty wybór na realizację projektów o charakterze spekulacyjnym.

Martin Baláž, director of leasing and development Prologis na Czechy i Słowację

Prologis Park Prague-Airport położony jest przy zjeździe nr 7 z autostrady D6, w odległości zaledwie pięciu minut jazdy od portu lotniczego w Pradze. Park obejmuje trzy budynki o łącznej powierzchni 73 000 metrów kwadratowych i daje możliwości rozbudowy o kolejne 48 000 metrów kwadratowych. Jego lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do krajowych i międzynarodowych szlaków handlowych dzięki obwodnicy D0, która łączy się z autostradami D5 i D1. Sieć komunikacji publicznej, w tym przystanek autobusowy znajdujący się na terenie samego parku, zapewnia dobre połączenia z Kladnem i Pragą oraz ze stacją kolejową.

Z portfolio ponad 1 miliona metrów kwadratowych powierzchni logistycznej i dystrybucyjnej, Prologis jest jednym z największych dostawców obiektów dystrybucyjnych w Czechach (stan na 31 grudnia 2016 r.).
Załączniki

Pobierz wszystkie

Prologis Park Prague-Airport.jpg

grafika | 11 MB

Pobierz
Second_Spec_Fully_Let_at_Prologis_Park_Prague-Airport_30_03_2017.docx

docx | 38,1 KB

Pobierz
Second_Spec_Fully_Let_at_Prologis_Park_Prague-Airport_30_03_2017.txt

txt | 5,55 KB

Pobierz
Drugi_Obiekt_Spekulacyjny_w_Calosci_Wynajety_w Prologis_Park_Prague-Airport_30032017.docx

docx | 38 KB

Pobierz
Drugi_Obiekt_Spekulacyjny_w_Calosci_Wynajety_w Prologis_Park_Prague-Airport_30032017.txt

txt | 6,47 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.