St Andrew's Caledonian Ball – 175 tysięcy zł dla chorych dzieci
St Andrew's Caledonian Ball – 175 tysięcy zł dla chorych dzieci

St Andrew's Caledonian Ball – 175 tysięcy zł dla chorych dzieci

Opublikowany

Kolejny wielki sukces Szkotów mieszkających w Polsce

Promująca szkocką kulturę i wspierająca działalność charytatywną w Polsce St Andrew's Foundation ma przyjemność poinformować, że podczas tegorocznego balu dobroczynnego, który odbył się 25. listopada 2017 roku w Hotelu Marriott w Warszawie, udało się zebrać kwotę ponad 175 tysięcy złotych. Podczas dorocznej gali organizowanej przez fundację, darczyńcy, sponsorzy oraz ich goście mogli skosztować wyśmienitych potraw kuchni szkockiej, wśród których nie zabrakło słynnego haggis, a także pobawić się przy dźwiękach tradycyjnej szkockiej muzyki granej przez polską orkiestrę dudziarską, Częstochowa Pipes & Drums.
IMG_6854.JPG
IMG_6843.JPG
Fundacja przygotowała film, w którym Iain Leyden ze Scots in Poland w  świetnym stylu – niczym Mel Gibson w roli walecznego Szkota Williama  Wallace'a – zagrzewa patronów wydarzenia do sięgnięcia do portfeli i  aktywnego udziału w dążeniu do realizacji celów charytatywnych. Wraz z  zyskami z aukcji charytatywnej zorganizowanej dzięki życzliwej pomocy  naszych sponsorów, w tym roku udało nam się zebrać ponad 175 tysięcy zł  na różne organizacje dobroczynne działające na rzecz dzieci.
Braveheart Appeal

Braveheart Appeal

Łącznie w ciągu trzech ostatnich lat St Andrew's Foundation udało się zebrać ponad 500 tysięcy zł. Środki te, we współpracy z Fundacją Iskierka działającą na rzecz dzieci z chorobą nowotworową, przeznaczyliśmy na zakup respiratorów i karetki niosących pomoc w leczeniu chorych dzieci. Dodatkowo, wsparliśmy budowę hali do hipoterapii we współpracy z TPD Helenów - centrum wsparcia i rehabilitacji dzieci i młodzieży z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Tegoroczne darowizny zostaną przeznaczone na dalszą rozbudowę hali do hipoterapii oraz na sprzęt pomagający dzieciom chorym na nowotwory mózgu.

Niesamowita hojność naszych darczyńców naprawdę pomaga zmienić życie młodych ludzi. Jestem bardzo wdzięczny każdemu, kto pomógł zorganizować to fantastyczne wydarzenie, St Andrew's Foundation Caledonian Ball. Podczas tego wydarzenia spotyka się wielu wspaniałych ludzi, by spędzić miły wieczór jednocześnie pomagając tak wielu chorym dzieciom w Polsce.

Ben Bannatyne, Prezes St Andrew's Foundation, prezes Prologis na Europę

Sponsorami tegorocznego balu byli: Colliers International, Dentons, Development-managers.com, Douglas Laing & Co, Europtima, First Warsaw Golf, Glen Scotia, Gym Generation, House of Tudor, Inchmurrin, Inchmoan, Jaroszewska, Le Cedre, M&P Alkohole Świata, Marriott, Mattel, Mielżyński, Pepsi, Perła, Piwnica Wybornych Win, Prologis, Reesco, Skyconcept, STIXX Bar & Grill, The Famous Grouse, Total Fleet Solutions, United Beverages, Victoria's Secret, Vistra.
IMG_6891.JPGIMG_6245.JPGIMG_6450.JPGIMG_6854.JPGIMG_6843.JPG

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

IMG_6891.JPG

grafika | 3,89 MB

Pobierz
IMG_6854.JPG

grafika | 3,79 MB

Pobierz
IMG_6450.JPG

grafika | 3,87 MB

Pobierz
IMG_6843.JPG

grafika | 3,78 MB

Pobierz
IMG_6245.JPG

grafika | 3,68 MB

Pobierz
St_Andrew_Ball_175000_for_sick_children_30112017.docx

docx | 318 KB

Pobierz
St_Andrew_Ball_175000_dla_chorych_dzieci_30112017.doc

doc | 330 KB

Pobierz

Ho, ho, ho! Czy są tu grzeczni pracownicy?

Mimo że pracownicy nie piszą listów do Świętego Mikołaja to 9 na 10 pracodawców docenia całoroczną pracę zatrudnionych i wręcza im świąteczne prezenty[i]. Najbardziej pracowników cieszą te podarunki, które mogą wybrać sami i te, które są wsparciem dla domowych budżetów.