Nowy Budynek w Prologis Park Brno ma już Pierwszych Klientów 
Nowy Budynek w Prologis Park Brno ma już Pierwszych Klientów 

Nowy Budynek w Prologis Park Brno ma już Pierwszych Klientów 

Prologis, Inc., światowy lider nieruchomości logistycznych, poinformował dzisiaj o podpisaniu trzech umów najmu obejmujących ponad połowę pierwszego obiektu spekulacyjnego, który został niedawno ukończony w nowym Prologis Park Brno.

Transakcje obejmują:
  • 6 095 metrów kwadratowych dla firmy z sektora e-commerce, która obsługuje specjalistyczne sklepy internetowe i portale biznesowe;
  • 4 653 metry kwadratowe dla Logflex CZ, firmy transportowo-logistycznej, obecnego klienta Prologis w Prologis Park Prague D1 East;
  • 5 003 metry kwadratowe dla międzynarodowej firmy kurierskiej.
W dwóch pierwszych transakcjach pośredniczyła firma 108 Agency, a w trzeciej – Cushman & Wakefield.

Brno jest jedną z naszych najważniejszych lokalizacji, w których, w związku z ograniczoną liczbą możliwości rozwoju oraz niskim poziomem pustostanów, w ciągu ostatnich dwóch lat nastąpił znaczący wzrost stawek czynszu najmu. Otwarcie nowego parku logistycznego jest świetną alternatywą dla firm, które szukają najwyższej jakości obiektów w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w tym regionie.

Katerina Brezinova, leasing manager, Prologis na Czechy

Nowy park, który docelowo będzie składać się z trzech budynków o łącznej powierzchni 90 000 metrów kwadratowych, położony jest 10 kilometrów na południe od Brna – w regionie, który charakteryzuje się dużym popytem na wysokiej jakości obiekty logistyczne zrealizowane zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, którym towarzyszy doskonała obsługa klienta, jaką Prologis oferuje wszystkim swoim partnerom.
Dzięki położeniu bezpośrednio przy autostradzie D52, łączącej Brno i Wiedeń, Prologis Park Brno jest idealnym centrum dystrybucji zarówno dla krajowych, jak i międzynarodowych dostawców usług logistycznych oraz producentów, którzy wymagają bezpośredniego dostępu do rynków na Słowacji, w Austrii, na Węgrzech i w Polsce.
Prologis Park Brno (2).jpgPrologis Park Brno (1).jpg
Z portfolio ponad 1 miliona metrów kwadratowych powierzchni logistycznych i przemysłowych Prologis jest wiodącym dostawcą budynków dystrybucyjnych w Czechach (stan na 30 września 2018 r.).
Załączniki

Pobierz wszystkie

Prologis Park Brno (1).jpg

grafika | 2,92 MB

Pobierz
Prologis Park Brno (2).jpg

grafika | 2,88 MB

Pobierz
Prologis_Brno_31_10_2018.docx

docx | 54,2 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.