Smart zakupy dzięki pracodawcy

Smart zakupy dzięki pracodawcy

Polacy uwielbiają szukać sposobów, by jak najwięcej zaoszczędzić na zakupach, nabywając produkty jednocześnie tanie i dobrej jakości. W byciu smart shopperem mogą nas wspierać również  pracodawcy. W jaki sposób? Oferując pracownikom smart świadczenia.

Motywacja z wartością dodaną

Polowanie na okazje, rabaty i przeceny to codzienność smart shopperów. Ich liczba stale rośnie, bo większość z nas chce mieć więcej za mniej i to przy zachowaniu wysokiej jakości nabywanych produktów. Jak wynika z badania „Sprytne zakupy Polaków 2016” SW Research, już ponad 3/4 osób robiących zakupy, poszukuje promocji, a 80% korzysta z programów lojalnościowych pozwalających na oszczędności. W potrzebę smart shoppingu wpisują się również niektóre świadczenia pozapłacowe, które pozwalają na robienie sprytnych zakupów. Takie świadczenia są szczególnie doceniane przez pracowników przed świętami, kiedy to wydatki mocno nadwyrężają ich domowe budżety. Dlatego nagradzanie pracowników przed Wielkanocą kuponami lub kartami podarunkowymi z pewnością zostanie przez nich przyjęte entuzjastycznie.

Mądre kupowanie

Kartami Podarunkowymi Sodexo można płacić już w około 400 000 sklepów i punktów usługowych, wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty VISA a Kuponami Podarunkowymi Sodexo w ponad 50 000 placówkach. Jednak wartość nominalna kuponu czy karty to jedynie część nagrody. Pracownik obdarowany kartą lub kuponem otrzymuje również Pakiet Promocji ze zniżkami do popularnych sieci sklepów stacjonarnych i online i punktów usługowych. Taniej można zrobić zakupy w takich sklepach jak np. Smyk, Carrefour, home&you, Go Sport, Time Trend, Tchibo czy answear.com. Specjalne oferty czekają także na tankujących na stacjach Statoil oraz klientów pralni 5 a Sec. Sprytne zakupy z kartami i kuponami Sodexo pozwalają na oszczędności na poziomie ponad 2.300 zł (kwota obliczona na podstawie średniej wartości koszyka wszystkich partnerów Kuponów Promocyjnych).

Jak znaleźć najlepszą promocję?

Jednak coraz więcej „smart shoperów” chce zapoznać się z aktualnymi promocjami jeszcze przed wyjściem z domu. Na wyszukiwanie korzyści przy płatnościach kartami i kuponami Sodexo pozwala strona www.dlaciebie.sodexo.pl oraz aplikacja mobilna DlaCiebie, gdzie można znaleźć najatrakcyjniejsze promocje.
W świecie nowych technologii, szybkich i sprytnych zakupów, oferowane przez pracodawców smart świadczenia wpisują się w modny trend i pozwalają pracownikom być ekspertami w dziedzinie gospodarowania domowym budżetem.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Smart_zakupy_10_04_04_2017.doc

doc | 122 KB

Pobierz
Smart_zakupy_10_04_04_2017.txt

txt | 4,9 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Wakacyjny prezent od szefa

W portfelach większości wczasowiczów nie znajdziemy „prezentów” od ich pracodawców. Jak pokazują wyniki badania „Drogowskaz Motywacyjny 2018”, dodatkowe świadczenia w okresie wakacyjnym przyznaje swoim pracownikom tylko 1 na 5 firm działających w Polsce. Czy warto motywować urlopowiczów i jak to zrobić najlepiej?
1000 złotych na świadczenia bez podatku!

Od stycznia 2018 roku ponad dwuipółkrotnie, do kwoty 1.000 złotych, wzrósł limit zwolnienia z podatku dochodowego PIT od wartości  konkretnych świadczeń pozapłacowych finansowanych ze środków zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Warto o tym pamiętać planując tegoroczny budżet socjalny i wydatki przeznaczone na motywację  pracowników.
Karta z Pajacykiem nowoczesna i innowacyjna

Karta Podarunkowa z Pajacykiem, czyli Karta Podarunkowa Sodexo Stop Hunger wydawana we współpracy z Alior Bankiem została uznana za „Najbardziej innowacyjny polski instrument płatniczy w 2017 roku”. Wyróżnienie to przyznało jury konkursu towarzyszącemu jednemu z najbardziej prestiżowych wydarzeń dla rynku płatności - konferencji Central European Digital Payments.
Wszyscy jesteśmy Mikołajami - nawet pracownicy!

Jak pokazują wyniki badania aż 79% pracowników angażuje się w akcje charytatywne. W pomoc innym włączyłoby się o 10% więcej zatrudnionych, gdyby pracodawca organizował takie akcje (1). Poznajmy współczesnych pomocników Świętego Mikołaja, którzy obdarowują prezentami nie tylko swoją rodzinę i bliskich, ale także nie zapominają o potrzebujących. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.