Prologis Park Prague-Rudna w Pełni Rozbudowany Cztery Lata po Zakupie

Prologis Park Prague-Rudna w Pełni Rozbudowany Cztery Lata po Zakupie

Opublikowany

Build-to-suit o powierzchni 23 710 metrów kwadratowych dla firmy VAFO PRAHA

Prologis, Inc., globalny lider nieruchomości logistycznych, poinformował dzisiaj o rozpoczęciu budowy nowego obiektu typu BTS (build-to-suit) o powierzchni 23 710 metrów kwadratowych w Prologis Park Prague-Rudna, w Czechach. Inwestycja zostanie zrealizowana dla VAFO PRAHA, czeskiej firmy rodzinnej produkującej karmę dla zwierząt domowych.

Wraz z ukończeniem tego 19 budynku park logistyczny zostanie w pełni rozbudowany i będzie oferował prawie 250 000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni dystrybucyjnej.

Obecnie VAFO wynajmuje w tym parku powierzchnię w budynku 6. Po zawarciu umowy, w której pośredniczyła agencja Cushman & Wakefield, firma przeniesie się w drugim kwartale 2018 roku do budynku 19.

Od momentu zakupu Prologis Park Prague-Rudna we wrześniu 2014 r. park został szybko wynajęty - zarówno dzięki rozszerzeniu współpracy z dotychczasowymi klientami, jak i pozyskaniu nowych, których przyciągnęła nowoczesna infrastruktura parku oraz jego doskonała lokalizacja. Cieszymy się, że jesteśmy partnerem lokalnej firmy takiej jak VAFO i że mamy szansę wspierać ją w realizacji jej celów biznesowych oraz ambicji – bo właśnie to jest dla Prologis najważniejsze.

Martin Baláž, director of leasing and development w Prologis na Czechy i Słowację.

Nowy budynek będzie pełnił funkcję centrum logistycznego, z którego miesięcznie będzie dystrybuowanych 25 000 palet karmy dla zwierząt domowych. W Czechach VAFO prowadzi trzy nowoczesne zakłady produkcyjne. Firma dostarcza karmę dla zwierząt domowych do ponad 65 krajów na całym świecie.

Aby spełnić wymagania firmy VAFO podłogi obiektu zostaną wyposażone w indukcyjne systemy prowadzenia przewodów, a obiekt zostanie wybudowany w oparciu o standardy Prologis, z takimi proekologicznymi elementami jak chłodne dachy i energooszczędne oświetlenie LED.

Prologis Park Prague-Rudna znajduje się 20 kilometrów od centrum Pragi oraz 12 kilometrów od międzynarodowego lotniska w Pradze, bezpośrednio przy zjeździe numer 5 z autostrady D5.

Prologis jest wiodącym dostawcą obiektów dystrybucyjnych w Czechach i oferuje ponad 1 milion metrów kwadratowych powierzchni logistycznych i przemysłowych (stan na 30 czerwca 2017 r.).
PPPrague_Rudna_1.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Prologis Park Prague-Rudna to be Fully Developed Four Years After Acquisition_02102017.DOCX

docx | 58,4 KB

Pobierz
Prologis_Park_Prague-Rudna_calkowicie_rozbudowany_cztery_lata_po_zakupie_02102017.docx

docx | 59,1 KB

Pobierz
Prologis_Park_Prague-Rudna_calkowicie_rozbudowany_cztery_lata_po_zakupie_02102017.txt

txt | 6,65 KB

Pobierz
Prologis Park Prague-Rudna to be Fully Developed Four Years After Acquisition_02102017.txt

txt | 5,8 KB

Pobierz

Najlepszą reklamą firmy jest zadowolony pracownik

Pracodawcy, którzy mają problemy z pozyskiwaniem kandydatów do pracy, coraz częściej decydują się na programy poleceń pracowniczych. Ale czy wszyscy zatrudnieni są skłonni zareklamować znajomym firmę, w której pracują? Co może ich do tego zachęcić?