Popyt Napędza Budowę Nowego Obiektu Spekulacyjnego w Prologis Park Prague-Airport

Popyt Napędza Budowę Nowego Obiektu Spekulacyjnego w Prologis Park Prague-Airport

Prologis, Inc., globalny lider nieruchomości logistycznych, ogłosił dzisiaj rozpoczęcie budowy nowego obiektu spekulacyjnego o powierzchni 14 477 metrów kwadratowych w Prologis Park Prague-Airport. Zakończenie inwestycji planowane jest na pierwszy kwartał 2018 r.

Krótki czas w jakim wynajęliśmy nasz poprzedni budynek spekulacyjny oraz pełne obłożenie całego parku świadczą o dużym zapotrzebowaniu klientów na powierzchnię magazynową w rejonie zachodniej Pragi. Dlatego kolejnym logicznym krokiem była decyzja o realizacji nowego projektu w Prologis Park Prague-Airport.

Martin Baláž, director of leasing and development w Prologis na Czechy i Słowację

Prologis Park Prague-Airport położony jest przy zjeździe nr 7 z autostrady D6, w odległości pięciu minut jazdy od portu lotniczego w Pradze. Obecnie park składa się z trzech w pełni wynajętych obiektów o łącznej powierzchni 73 000 metrów kwadratowych, z potencjałem rozwojowym o kolejne 9 600 metrów kwadratowych. Jego lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do krajowych i międzynarodowych szlaków handlowych dzięki obwodnicy D0, łączącej się z autostradami D5 i D1. Park znajduje się w zasięgu komunikacji miejskiej - przystanek autobusowy jest na terenie parku, co zapewnia połączenia z Kladnem i Pragą, a także z dworcem kolejowym.
 
Prologis jest wiodącym dostawcą obiektów dystrybucyjnych w Czechach i oferuje ponad 1 milion metrów kwadratowych powierzchni logistycznych i przemysłowych (stan na 30 czerwca 2017 r.).
Załączniki

Pobierz wszystkie

PPPAirport_1.jpg

grafika | 3,21 MB

Pobierz
Demand_Fuels_New_Speculative_Build_at_Prologis_Park_Prague-Airport_05_10_2017.docx

docx | 57,8 KB

Pobierz
Popyt_napedza_budowe_nowego_obiektu_spekulacyjnego_w_PPPrague-Airport_05_10_2017.txt

txt | 5,93 KB

Pobierz
Popyt_napedza_budowe_nowego_obiektu_spekulacyjnego_w_PPPrague-Airport_05_10_2017.docx

docx | 58,6 KB

Pobierz
Demand_Fuels_New_Speculative_Build_at_Prologis_Park_Prague-Airport_05_10_2017.txt

txt | 5,14 KB

Pobierz
PPPAirport_2.jpg

grafika | 164 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Prologis Buduje Trzeci Park w Poznaniu

Prologis, Inc., globalny lider nieruchomości logistycznych, rozpoczął budowę magazynu typu Small Business Unit (SBU) o powierzchni 13 000 metrów kwadratowych na terenie nowo powstającego Prologis Park Poznań III. Budynek jest w 14 procentach wynajęty firmie Euro-net, właścicielowi ogólnopolskiej sieci detalicznej RTV EURO AGD. Ukończenie SBU planowane jest na IV kwartał 2018 roku.
Prologis Develops Third Park in Poznań

Prologis, Inc., the global leader in logistics real estate, has begun development of a Small Business Unit (SBU) facility totalling 13,000 square meters at its new Prologis Park Poznań III. The building is 14 percent pre-leased to Euro-net, the owner of RTV EURO AGD, a nationwide retail chain. Completion is scheduled for the fourth quarter of 2018.
New Speculative Facility at Prologis Park Prague-Airport Fully Leased

Prologis, Inc., the global leader in logistics real estate, today announced that it has signed new agreements to fully lease out the recently completed 14,477 square meter speculative facility Building 4 at Prologis Park Prague-Airport in the Czech Republic.
Nowy Budynek Spekulacyjny na Terenie Prologis Park Prague-Airport w Całości Wynajęty

Prologis, Inc., globalny lider nieruchomości logistycznych, poinformował dzisiaj o podpisaniu nowych umów najmu w Prologis Park Prague-Airport w Czechach, wynajmując tym samym w całości nowo oddany Budynek spekulacyjny nr 4 o łącznej powierzchni 14 477 metrów kwadratowych.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.