Popyt Napędza Budowę Nowego Obiektu Spekulacyjnego w Prologis Park Prague-Airport

Popyt Napędza Budowę Nowego Obiektu Spekulacyjnego w Prologis Park Prague-Airport

Opublikowany

Prologis, Inc., globalny lider nieruchomości logistycznych, ogłosił dzisiaj rozpoczęcie budowy nowego obiektu spekulacyjnego o powierzchni 14 477 metrów kwadratowych w Prologis Park Prague-Airport. Zakończenie inwestycji planowane jest na pierwszy kwartał 2018 r.

Krótki czas w jakim wynajęliśmy nasz poprzedni budynek spekulacyjny oraz pełne obłożenie całego parku świadczą o dużym zapotrzebowaniu klientów na powierzchnię magazynową w rejonie zachodniej Pragi. Dlatego kolejnym logicznym krokiem była decyzja o realizacji nowego projektu w Prologis Park Prague-Airport.

Martin Baláž, director of leasing and development w Prologis na Czechy i Słowację

Prologis Park Prague-Airport położony jest przy zjeździe nr 7 z autostrady D6, w odległości pięciu minut jazdy od portu lotniczego w Pradze. Obecnie park składa się z trzech w pełni wynajętych obiektów o łącznej powierzchni 73 000 metrów kwadratowych, z potencjałem rozwojowym o kolejne 9 600 metrów kwadratowych. Jego lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do krajowych i międzynarodowych szlaków handlowych dzięki obwodnicy D0, łączącej się z autostradami D5 i D1. Park znajduje się w zasięgu komunikacji miejskiej - przystanek autobusowy jest na terenie parku, co zapewnia połączenia z Kladnem i Pragą, a także z dworcem kolejowym.
 
Prologis jest wiodącym dostawcą obiektów dystrybucyjnych w Czechach i oferuje ponad 1 milion metrów kwadratowych powierzchni logistycznych i przemysłowych (stan na 30 czerwca 2017 r.).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

PPPAirport_1.jpg

grafika | 3,21 MB

Pobierz
PPPAirport_2.jpg

grafika | 164 KB

Pobierz
Demand_Fuels_New_Speculative_Build_at_Prologis_Park_Prague-Airport_05_10_2017.docx

docx | 57,8 KB

Pobierz
Popyt_napedza_budowe_nowego_obiektu_spekulacyjnego_w_PPPrague-Airport_05_10_2017.txt

txt | 5,93 KB

Pobierz
Popyt_napedza_budowe_nowego_obiektu_spekulacyjnego_w_PPPrague-Airport_05_10_2017.docx

docx | 58,6 KB

Pobierz
Demand_Fuels_New_Speculative_Build_at_Prologis_Park_Prague-Airport_05_10_2017.txt

txt | 5,14 KB

Pobierz

5 wskazówek, jak działać, by pracownicy byli zdrowsi i bardziej zadowoleni ze swojego pracodawcy

Powiedzenie „Lepiej zapobiegać niż leczyć” dotyczy również firm. Aby ocenić znaczenie zdrowia pracowników dla pracodawcy, wystarczy uświadomić sobie, że absencja z powodu choroby to dla niego realna strata. Warto o tym pamiętać szczególnie, że pracownicy doceniają starania firm o utrzymanie ich dobrej kondycji i samopoczucia.