Prologis Ukończył Drugi BTS dla Arvato w Strykowie

Prologis Ukończył Drugi BTS dla Arvato w Strykowie

Opublikowany

Budynek o powierzchni 18 100 metrów kwadratowych oddany miesiąc przed czasem

Prologis Inc., globalny lider nieruchomości logistycznych, poinformował dziś o zakończeniu budowy obiektu typu build-to-suit (BTS) na terenie Prologis Park Stryków. Budynek o powierzchni 18 100 metrów kwadratowych został zrealizowany dla Arvato Polska – lidera w dziedzinie kompleksowych rozwiązań outsourcingowych.

Oddany przed czasem budynek jest kontynuacją inwestycji zrealizowanej przez Prologis dla Arvato Polska w 2016 roku. Łącznie z dotychczasową powierzchnią Arvato Polska wynajmuje w Prologis Park Stryków 40 400 metrów kwadratowych.

To już drugi szyty na miarę budynek, który zrealizowaliśmy dla Arvato, w Strykowie. Zadowolenie z naszej współpracy oraz doskonała lokalizacja w Polsce Centralnej sprawiły, że klient zdecydował się na dalszy rozwój swojego biznesu w naszym parku. Nowy obiekt powstał dla obsługiwanej przez Arvato Polska firmy z branży modowej. Zastosowaliśmy w nim m.in. wzmocnioną posadzkę, strefy pracy z dodatkowym oświetleniem,  jak również przygotowaliśmy budynek do montażu antresoli.

Ewa Zawadzka vice president, head of land and development Prologis na Polskę

Zgodnie z realizowaną przez Prologis strategią zrównoważonego rozwoju, nowy budynek został poddany akredytacji BREEAM. Ta nowoczesna powierzchnia magazynowa wyposażona jest m.in. w oświetlenie LED oraz inteligentny system zdalnego odczytywania liczników, a dzięki badaniom termowizyjnym i szczelności budynku została zapewniona jego maksymalna energooszczędność.

Prologis Park Stryków o powierzchni 40 400 metrów kwadratowych położony jest w odległości 1 kilometra od skrzyżowania dwóch głównych autostrad A1/E75 (Gdańsk-Wiedeń) i A2/E30 (Berlin Moskwa). Infrastruktura drogowa zapewnia doskonałe połączenie z aglomeracją łódzką i z całym krajem. Park docelowo zajmie powierzchnię 78 800 metrów kwadratowych.

Działając aktywnie w czterech krajach w CEE z portfolio 4,7 miliona metrów kwadratowych, Prologis jest największym właścicielem i zarządcą obiektów dystrybucyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej (stan na 30 czerwca 2017 r.).

Prologis Park Strykow (1).jpgPrologis Park Strykow (3).jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Prologis Park Strykow (1).jpg

grafika | 8,58 MB

Pobierz
Prologis Park Strykow (2).jpg

grafika | 4,5 MB

Pobierz
Prologis Park Strykow (3).jpg

grafika | 4,02 MB

Pobierz
Prologis_ukonczyl_drugi_BTS_dla_Arvato_16102017.docx

docx | 66,1 KB

Pobierz
Prologis_ukonczyl_drugi_BTS_dla_Arvato_16102017.txt

txt | 6,52 KB

Pobierz
Prologis_Completes_Another_BTS_for_Arvato_in_Strykow_16102017.DOCX

docx | 64,8 KB

Pobierz
Prologis_Completes_Another_BTS_for_Arvato_in_Strykow_16102017.txt

txt | 5,72 KB

Pobierz

Sodexo łączy siły z Xpenditure i iAlbatros, by zaoferować najlepsze rozwiązanie w zakresie podróży i wydatków służbowych

Nowa oferta Sodexo usprawni sposób zarządzania podróżami i wydatkami służbowymi przez firmy.