Nieustające zapotrzebowanie na czeskie magazyny Prologis
Nieustające zapotrzebowanie na czeskie magazyny Prologis

Nieustające zapotrzebowanie na czeskie magazyny Prologis

ESA Group wynajmuje 10 700 metrów kwadratowychPrologis Park Prague-Úžice całkowicie wynajęty

Prologis Inc., światowy lider nieruchomości logistycznych, ogłosił dziś podpisanie nowej umowy najmu na 10 740 metrów kwadratowych w Prologis Park Prague-Úžice z Grupą ESA. 
Grupa ESA, jedna z czołowych firm logistycznych w Europie Środkowej,  wynajęła powierzchnię w Budynku 2. Po zawarciu tej transakcji Prologis  Park Prague-Úžice, o łącznej powierzchni 97 800 metrów kwadratowych,  został całkowicie wynajęty. Firma jest już klientem Prologis w parku  dystrybucyjnym Prologis Park Prague D1 East położonym na południowy  wschód od Pragi.  W podpisaniu umowy pośredniczyła agencja Cushman &  Wakefield.

Nasze czeskie obiekty są wynajęte w 99%, co świadczy o doskonałej kondycji rynku oraz o zapotrzebowaniu na wysokiej jakości usługi oferowane przez Prologis. Zawsze cieszy nas, gdy dotychczasowi klienci decydują się rozwijać swoją działalność operacyjną w parkach Prologis. Potwierdza to zasadność naszej strategii biznesowej, która opiera się na zapewnianiu wsparcia i bezkonkurencyjnej obsłudze przy jednoczesnym spełnianiu często bardzo specyficznych potrzeb naszych klientów.

Martin Baláž, director of leasing and development Prologis w Czechach i na Słowacji

W 2017 roku ESA Logistika zwiększyła swoją powierzchnię magazynową o prawie 30% do 137 000 metrów kwadratowych. Dzięki współpracy biznesowej z Prologis mogliśmy zrealizować nasze plany ekspansji w Prologis Park Prague-Úžice terminowo i bez przeszkód. Traktujemy ten krok jako kontynuację i rozszerzanie przynoszącej obopólne korzyści współpracy, którą prowadzimy już od 2010 roku. Cenimy sobie Prologis jako partnera, który rozumie i odpowiada na nasze potrzeby i cieszymy się na współpracę w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Roman Pekrt, CEO ESA logistika.

Prologis Park Praga-Úžice to nowoczesny park logistyczny zlokalizowany przy autostradzie D8, dziewięć kilometrów na północ od Pragi. Park składa się z dwóch w pełni wynajętych budynków o całkowitej powierzchni 97 800 metrów kwadratowych, z możliwością rozbudowy o dalsze 71 000 metrów kwadratowych.
Z portfolio liczącym milion metrów kwadratowych powierzchni  dystrybucyjnej i przemysłowej, Prologis jest wiodącym dostawcą  powierzchni logistycznych w Czechach  (stan na 30 września 2017).
Prologis Park Prague-Uzice DC2 (1).jpgPrologis Prague-Uzice DC2 (2).jpgPrologis Park Prague-Uzice.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

Prologis_Czech_Locations_in_Demand_28_11_2017.docx

docx | 59,7 KB

Pobierz
Nieustajace_zapotrzebowanie_na_czeskie_magazyny_Prologis_28_11_2017.docx

docx | 60,1 KB

Pobierz
Prologis Prague-Uzice DC2 (2).jpg

grafika | 6,8 MB

Pobierz
Prologis Park Prague-Uzice DC2 (1).jpg

grafika | 8,59 MB

Pobierz
Prologis Park Prague-Uzice.jpg

grafika | 1,33 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Prologis Buduje Trzeci Park w Poznaniu

Prologis, Inc., globalny lider nieruchomości logistycznych, rozpoczął budowę magazynu typu Small Business Unit (SBU) o powierzchni 13 000 metrów kwadratowych na terenie nowo powstającego Prologis Park Poznań III. Budynek jest w 14 procentach wynajęty firmie Euro-net, właścicielowi ogólnopolskiej sieci detalicznej RTV EURO AGD. Ukończenie SBU planowane jest na IV kwartał 2018 roku.
Prologis Develops Third Park in Poznań

Prologis, Inc., the global leader in logistics real estate, has begun development of a Small Business Unit (SBU) facility totalling 13,000 square meters at its new Prologis Park Poznań III. The building is 14 percent pre-leased to Euro-net, the owner of RTV EURO AGD, a nationwide retail chain. Completion is scheduled for the fourth quarter of 2018.
New Speculative Facility at Prologis Park Prague-Airport Fully Leased

Prologis, Inc., the global leader in logistics real estate, today announced that it has signed new agreements to fully lease out the recently completed 14,477 square meter speculative facility Building 4 at Prologis Park Prague-Airport in the Czech Republic.
Nowy Budynek Spekulacyjny na Terenie Prologis Park Prague-Airport w Całości Wynajęty

Prologis, Inc., globalny lider nieruchomości logistycznych, poinformował dzisiaj o podpisaniu nowych umów najmu w Prologis Park Prague-Airport w Czechach, wynajmując tym samym w całości nowo oddany Budynek spekulacyjny nr 4 o łącznej powierzchni 14 477 metrów kwadratowych.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.