Nieustające zapotrzebowanie na czeskie magazyny Prologis
Nieustające zapotrzebowanie na czeskie magazyny Prologis

Nieustające zapotrzebowanie na czeskie magazyny Prologis

Opublikowany

ESA Group wynajmuje 10 700 metrów kwadratowych
Prologis Park Prague-Úžice całkowicie wynajęty

Prologis Inc., światowy lider nieruchomości logistycznych, ogłosił dziś podpisanie nowej umowy najmu na 10 740 metrów kwadratowych w Prologis Park Prague-Úžice z Grupą ESA. 
Grupa ESA, jedna z czołowych firm logistycznych w Europie Środkowej,  wynajęła powierzchnię w Budynku 2. Po zawarciu tej transakcji Prologis  Park Prague-Úžice, o łącznej powierzchni 97 800 metrów kwadratowych,  został całkowicie wynajęty. Firma jest już klientem Prologis w parku  dystrybucyjnym Prologis Park Prague D1 East położonym na południowy  wschód od Pragi.  W podpisaniu umowy pośredniczyła agencja Cushman &  Wakefield.

Nasze czeskie obiekty są wynajęte w 99%, co świadczy o doskonałej kondycji rynku oraz o zapotrzebowaniu na wysokiej jakości usługi oferowane przez Prologis. Zawsze cieszy nas, gdy dotychczasowi klienci decydują się rozwijać swoją działalność operacyjną w parkach Prologis. Potwierdza to zasadność naszej strategii biznesowej, która opiera się na zapewnianiu wsparcia i bezkonkurencyjnej obsłudze przy jednoczesnym spełnianiu często bardzo specyficznych potrzeb naszych klientów.

Martin Baláž, director of leasing and development Prologis w Czechach i na Słowacji

W 2017 roku ESA Logistika zwiększyła swoją powierzchnię magazynową o prawie 30% do 137 000 metrów kwadratowych. Dzięki współpracy biznesowej z Prologis mogliśmy zrealizować nasze plany ekspansji w Prologis Park Prague-Úžice terminowo i bez przeszkód. Traktujemy ten krok jako kontynuację i rozszerzanie przynoszącej obopólne korzyści współpracy, którą prowadzimy już od 2010 roku. Cenimy sobie Prologis jako partnera, który rozumie i odpowiada na nasze potrzeby i cieszymy się na współpracę w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Roman Pekrt, CEO ESA logistika.

Prologis Park Praga-Úžice to nowoczesny park logistyczny zlokalizowany przy autostradzie D8, dziewięć kilometrów na północ od Pragi. Park składa się z dwóch w pełni wynajętych budynków o całkowitej powierzchni 97 800 metrów kwadratowych, z możliwością rozbudowy o dalsze 71 000 metrów kwadratowych.
Z portfolio liczącym milion metrów kwadratowych powierzchni  dystrybucyjnej i przemysłowej, Prologis jest wiodącym dostawcą  powierzchni logistycznych w Czechach  (stan na 30 września 2017).
Prologis Park Prague-Uzice DC2 (1).jpgPrologis Prague-Uzice DC2 (2).jpgPrologis Park Prague-Uzice.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Prologis_Czech_Locations_in_Demand_28_11_2017.docx

docx | 59,7 KB

Pobierz
Nieustajace_zapotrzebowanie_na_czeskie_magazyny_Prologis_28_11_2017.docx

docx | 60,1 KB

Pobierz
Prologis Prague-Uzice DC2 (2).jpg

grafika | 6,8 MB

Pobierz
Prologis Park Prague-Uzice DC2 (1).jpg

grafika | 8,59 MB

Pobierz
Prologis Park Prague-Uzice.jpg

grafika | 1,33 MB

Pobierz

Opony pod stałym nadzorem

Continental, wiodący dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, poszerza ofertę systemów i urządzeń umożliwiających zbieranie danych dotyczących opon w czasie rzeczywistym o nowe rozwiązania operacyjne dla flot transportowych – system zarządzania oponami ContiConnect oraz stację ContiYardReader do automatycznego pomiaru ciśnienia i temperatury na terenie bazy transportowej lub warsztatu.