Karta z Pajacykiem nowoczesna i innowacyjna

Karta z Pajacykiem nowoczesna i innowacyjna

Opublikowany

Karta Podarunkowa z Pajacykiem, czyli Karta Podarunkowa Sodexo Stop Hunger wydawana we współpracy z Alior Bankiem została uznana za „Najbardziej innowacyjny polski instrument płatniczy w 2017 roku”. Wyróżnienie to przyznało jury konkursu towarzyszącemu jednemu z najbardziej prestiżowych wydarzeń dla rynku płatności - konferencji Central European Digital Payments.

W konferencji uczestniczyli polscy i zagraniczni specjaliści tej branży. Nagrody za najlepsze polskie produkty Fintech 2017 wręczono podczas Polskiej Gali Digital Payments. Jednym z nich jest świąteczna edycja Karty Podarunkowej z Pajacykiem – Sodexo Stop Hunger, która została uznana za najbardziej innowacyjny polski instrument płatniczy w 2017 roku.

Jest nam niezmiernie miło, że jury dostrzegło i doceniło jej
nowoczesność. Jako pierwsi na rynku razem z naszym partnerem Alior Bankiem wprowadziliśmy płatności mobilne Android Pay dla kart przedpłaconych. Nowa usługa jest odpowiedzią na rosnącą
popularność płatności mobilnych zarówno na świecie, jak i w
Polsce. Dlatego możliwość płatności mobilnych wprowadziliśmy
dla wszystkich kart Sodexo.

Dariusz Deszczka, Dyrektor Marketingu i Rozwoju, Sodexo Benefits and Rewards
Services

Karta Podarunkowa z Pajacykiem to nie tylko innowacyjny produkt finansowy, to także wsparcie dla potrzebujących. Już od ponad 20 lat Sodexo w ramach akcji Sodexo Stop Hunger dofinansowuje posiłki dzieciom na całym świecie. Od dwóch lat ramię w ramię ze swoimi klientami i partnerami biznesowymi funduje obiady dla dzieci w Polsce w ramach programu Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej. W ubiegłym roku Sodexo Benefits and Rewards Services opłaciło ponad 15 000 posiłków – w tym roku chce zwiększyć tę liczbę do 20 000. Karta Podarunkowa z Pajacykiem została uhonorowana już po raz drugi. W ubiegłym roku uznano ją za „Najładniejszą polska kartę 2016”. Więcej informacji dotyczących Karty Podarunkowej Stop Hunger jest dostępnych na stronie www.sodexomotywacja.pl.
statuetka _final.jpgSodexo_karta-Podarunnkowa_front_01.09.png

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Sodexo_najbardziej_innowacyjna_karta_14_12_2017 - info prasowe_AB_MTR.doc

doc | 134 KB

Pobierz
statuetka _final.jpg

grafika | 587 KB

Pobierz
Sodexo_karta-Podarunnkowa_front_01.09.png

grafika | 392 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
1000 złotych na świadczenia bez podatku!

temu

Od stycznia 2018 roku ponad dwuipółkrotnie, do kwoty 1.000 złotych, wzrósł limit zwolnienia z podatku dochodowego PIT od wartości  konkretnych świadczeń pozapłacowych finansowanych ze środków zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Warto o tym pamiętać planując tegoroczny budżet socjalny i wydatki przeznaczone na motywację  pracowników.
Wszyscy jesteśmy Mikołajami - nawet pracownicy!

temu

Jak pokazują wyniki badania aż 79% pracowników angażuje się w akcje charytatywne. W pomoc innym włączyłoby się o 10% więcej zatrudnionych, gdyby pracodawca organizował takie akcje (1). Poznajmy współczesnych pomocników Świętego Mikołaja, którzy obdarowują prezentami nie tylko swoją rodzinę i bliskich, ale także nie zapominają o potrzebujących. 
Wszyscy jesteśmy Mikołajami – nawet pracodawcy!

temu

Święta Bożego Narodzenia nierozerwalnie łączą się z prezentami i obdarowywaniem – zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. To właśnie z tej okazji pracodawcy stają się Świętymi Mikołajami i nie tylko wręczają upominki wszystkim zatrudnionym, ale także chętnie angażują się w akcje charytatywne.
20 000 posiłków dla dzieci objętych programem Pajacyk

temu

Kolejny rekord pomagania chce w tym roku pobić Sodexo Benefits and Rewards Servicesi ufundować 20 000 posiłków dla potrzebujących wsparcia dzieci. To wyzwanie może się udać dzięki firmom, które zdecydują się wręczyć swoim pracownikom bożonarodzeniowy prezentw postaci wyjątkowej i limitowanej edycji Karty Podarunkowej z Pajacykiem.

Continental i KAMAZ-master poszerzają współpracę

System ContiPressureCheck™, kompleksowe rozwiązanie Continental do monitorowania poziomu ciśnienia i temperatury w oponach w czasie rzeczywistym, zostanie zainstalowany w pojeździe ciężarowym rosyjskiego zespołu rajdowego KAMAZ-master.