Karta z Pajacykiem nowoczesna i innowacyjna

Karta z Pajacykiem nowoczesna i innowacyjna

Karta Podarunkowa z Pajacykiem, czyli Karta Podarunkowa Sodexo Stop Hunger wydawana we współpracy z Alior Bankiem została uznana za „Najbardziej innowacyjny polski instrument płatniczy w 2017 roku”. Wyróżnienie to przyznało jury konkursu towarzyszącemu jednemu z najbardziej prestiżowych wydarzeń dla rynku płatności - konferencji Central European Digital Payments.

W konferencji uczestniczyli polscy i zagraniczni specjaliści tej branży. Nagrody za najlepsze polskie produkty Fintech 2017 wręczono podczas Polskiej Gali Digital Payments. Jednym z nich jest świąteczna edycja Karty Podarunkowej z Pajacykiem – Sodexo Stop Hunger, która została uznana za najbardziej innowacyjny polski instrument płatniczy w 2017 roku.

Jest nam niezmiernie miło, że jury dostrzegło i doceniło jej
nowoczesność. Jako pierwsi na rynku razem z naszym partnerem Alior Bankiem wprowadziliśmy płatności mobilne Android Pay dla kart przedpłaconych. Nowa usługa jest odpowiedzią na rosnącą
popularność płatności mobilnych zarówno na świecie, jak i w
Polsce. Dlatego możliwość płatności mobilnych wprowadziliśmy
dla wszystkich kart Sodexo.

Dariusz Deszczka, Dyrektor Marketingu i Rozwoju, Sodexo Benefits and Rewards
Services

Karta Podarunkowa z Pajacykiem to nie tylko innowacyjny produkt finansowy, to także wsparcie dla potrzebujących. Już od ponad 20 lat Sodexo w ramach akcji Sodexo Stop Hunger dofinansowuje posiłki dzieciom na całym świecie. Od dwóch lat ramię w ramię ze swoimi klientami i partnerami biznesowymi funduje obiady dla dzieci w Polsce w ramach programu Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej. W ubiegłym roku Sodexo Benefits and Rewards Services opłaciło ponad 15 000 posiłków – w tym roku chce zwiększyć tę liczbę do 20 000. Karta Podarunkowa z Pajacykiem została uhonorowana już po raz drugi. W ubiegłym roku uznano ją za „Najładniejszą polska kartę 2016”. Więcej informacji dotyczących Karty Podarunkowej Stop Hunger jest dostępnych na stronie www.sodexomotywacja.pl.
statuetka _final.jpgSodexo_karta-Podarunnkowa_front_01.09.png
Załączniki

Pobierz wszystkie

Sodexo_najbardziej_innowacyjna_karta_14_12_2017 - info prasowe_AB_MTR.doc

doc | 134 KB

Pobierz
Sodexo_karta-Podarunnkowa_front_01.09.png

grafika | 392 KB

Pobierz
statuetka _final.jpg

grafika | 587 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Wakacyjny prezent od szefa

W portfelach większości wczasowiczów nie znajdziemy „prezentów” od ich pracodawców. Jak pokazują wyniki badania „Drogowskaz Motywacyjny 2018”, dodatkowe świadczenia w okresie wakacyjnym przyznaje swoim pracownikom tylko 1 na 5 firm działających w Polsce. Czy warto motywować urlopowiczów i jak to zrobić najlepiej?
1000 złotych na świadczenia bez podatku!

Od stycznia 2018 roku ponad dwuipółkrotnie, do kwoty 1.000 złotych, wzrósł limit zwolnienia z podatku dochodowego PIT od wartości  konkretnych świadczeń pozapłacowych finansowanych ze środków zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Warto o tym pamiętać planując tegoroczny budżet socjalny i wydatki przeznaczone na motywację  pracowników.
Wszyscy jesteśmy Mikołajami - nawet pracownicy!

Jak pokazują wyniki badania aż 79% pracowników angażuje się w akcje charytatywne. W pomoc innym włączyłoby się o 10% więcej zatrudnionych, gdyby pracodawca organizował takie akcje (1). Poznajmy współczesnych pomocników Świętego Mikołaja, którzy obdarowują prezentami nie tylko swoją rodzinę i bliskich, ale także nie zapominają o potrzebujących. 
Wszyscy jesteśmy Mikołajami – nawet pracodawcy!

Święta Bożego Narodzenia nierozerwalnie łączą się z prezentami i obdarowywaniem – zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. To właśnie z tej okazji pracodawcy stają się Świętymi Mikołajami i nie tylko wręczają upominki wszystkim zatrudnionym, ale także chętnie angażują się w akcje charytatywne.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.