Pan Pomidor z porcją ciepła na warszawskich ulicach

Pan Pomidor z porcją ciepła na warszawskich ulicach

Published

20 lutego br. Pan Pomidor - właściciel marki świeżych zup, rozpoczął misję zimowego rozgrzewania Warszawiaków. Akcję samplingową „Porcja ciepła od Pana Pomidora” zainicjowano wśród łyżwiarzy na lodowisku na Rynku Starego Miasta. Gorące degustacje potrwają w centrum Warszawy do 8 marca, a w tym czasie mieszkańcy stolicy, w drodze do pracy, będą mogli spróbować świeżych, zdrowych i gorących zup tej marki.

Marka Pan Pomidor, zimową akcją degustacyjną chce przekonać warszawiaków do spróbowania gotowych, przygotowanych wyłącznie z naturalnych składników i bez konserwantów zup.

Zależy nam, by nie tylko rozgrzać przechodniów w mroźne dni, ale przede wszystkim przekonać śpieszących się ludzi, że dania gotowe mogą być zdrowe, smaczne i stanowić doskonałe uzupełnienie codziennej diety.

Aleksandra Kaszkowiak - Niewola, marketing manager Pan Pomidor & Company

Degustacje w Warszawie to kolejna odsłona „Porcji ciepła od Pana Pomidora”, którą producent zainicjował w styczniu. Świeże i gorące zupy Pan Pomidor rozgrzewały wówczas i napędzały pozytywną energią wszystkich wolontariuszy MotoOrkiestry Świątecznej Pomocy. Marcowe aktywności marki wspierane będą w mediach społecznościowych oraz działaniami PR, za które odpowiada ConTrust Communication.
Porcja_ciepla_od_Pana_Pomidora_degustacja_foto1.jpg
Zupy Pan Pomidor to smaczny i w 100% naturalny posiłek, gotowy do zjedzenia w 4 minuty. Wegetariańskie danie dla wszystkich, którzy chcą odżywiać się zdrowo, lekko i smacznie, a nie zawsze mają czas na gotowanie. Zupy są rozlewane na gorąco i zamykane w pojemnikach od razu po nalaniu – tak jak się to robiło dawniej. Nie ma w nich ani grama konserwantów, można je więc podawać także dzieciom. Zupy są do nabycia w sklepach sieci Carrefour, Auchan, E.Leclerc, Żabka, Piotr i Paweł, Organic oraz Tesco.
Porcja_ciepla_od_Pana_Pomidora_foto1.jpgPorcja_ciepla_od_Pana_Pomidora_degustacja_foto2.jpgPorcja_ciepla_od_Pana_Pomidora_foto2.jpg

Share

Attachments

Download All

Porcja_ciepla_od_Pana_Pomidora_foto1.jpg

image | 1.33 MB

Download
Porcja_ciepla_od_Pana_Pomidora_degustacja_foto2.jpg

image | 1.52 MB

Download
Porcja_ciepla_od_Pana_Pomidora_foto2.jpg

image | 1.43 MB

Download
Porcja_ciepla_od_Pana_Pomidora_team.jpg

image | 1.43 MB

Download
Porcja_ciepla_od_Pana_Pomidora_degustacja_foto1.jpg

image | 1.43 MB

Download
Pan_Pomidor_z_porcja_ciepla_na_warszawskich_ulicach_01_03_2018.doc

doc | 388 KB

Download
Related Stories
ECCO Walkathon wraca we wrześniu!

ago

Największy charytatywny spacer na świecie wraca do Polski i po raz dziesiąty odbędzie w Warszawie! Ponownie szczytny cel imprezy i dobra zabawa zjednoczą ludzi w słusznej sprawie. ECCO Walkathon rozpocznie się 15 września na warszawskiej Agrykoli.
Pan Pomidor & Company rozszerza kategorię dań gotowych o dwie nowe zupy krem - Pana Red i Panią Green

ago

Pan Pomidor & Co., producent świeżych zup oraz sosów, wzbogacił ofertę o dwie nowości.  Pan Red - zupa krem z buraka z białym pieprzem oraz Pani Green - zupa krem z zielonych warzyw, to pozycje kulinarne dla wszystkich, którzy nie mają czasu na gotowanie i szukają smacznych, naturalnych oraz wysokiej jakości dań gotowych.
Intensywne dwa dni na „Food Service Summit"

ago

Dwa dni, piąta jubileuszowa edycja, 20 prelegentów, 250 uczestników – tak w liczbach zapowiada się Food Service Summit, jedna z najważniejszych konferencji polskiej branży HoReCa, realizowana przez miesięcznik „Food Service”. W dniach 23-24 kwietnia 2018 roku w Łodzi eksperci szukać będą odpowiedzi na pytanie jak zwiększyć sprzedaż.
Porcja ciepła od Pana Pomidora dla wolontariuszy MotoOrkiestry Świątecznej Pomocy

ago

W tym roku, na warszawskim Autodromie na Bemowie, emocje i gorącą atmosferę wśród wolontariuszy MotoOrkiestry Świątecznej Pomocy podgrzewał Pan Pomidor & Company.

28,300 Square Metre Speculative Facility in Prague Fully Leased Just Weeks After Start of Construction

Prologis, Inc., the global leader in logistics real estate, today announced it has already fully leased its new 28,300 square metre speculative facility now under construction at Prologis Park Prague-Uzice in the Czech Republic.Construction of Building 3 began in January