Pan Pomidor z porcją ciepła na warszawskich ulicach

Pan Pomidor z porcją ciepła na warszawskich ulicach

20 lutego br. Pan Pomidor - właściciel marki świeżych zup, rozpoczął misję zimowego rozgrzewania Warszawiaków. Akcję samplingową „Porcja ciepła od Pana Pomidora” zainicjowano wśród łyżwiarzy na lodowisku na Rynku Starego Miasta. Gorące degustacje potrwają w centrum Warszawy do 8 marca, a w tym czasie mieszkańcy stolicy, w drodze do pracy, będą mogli spróbować świeżych, zdrowych i gorących zup tej marki.

Marka Pan Pomidor, zimową akcją degustacyjną chce przekonać warszawiaków do spróbowania gotowych, przygotowanych wyłącznie z naturalnych składników i bez konserwantów zup.

Zależy nam, by nie tylko rozgrzać przechodniów w mroźne dni, ale przede wszystkim przekonać śpieszących się ludzi, że dania gotowe mogą być zdrowe, smaczne i stanowić doskonałe uzupełnienie codziennej diety.

Aleksandra Kaszkowiak - Niewola, marketing manager Pan Pomidor & Company

Degustacje w Warszawie to kolejna odsłona „Porcji ciepła od Pana Pomidora”, którą producent zainicjował w styczniu. Świeże i gorące zupy Pan Pomidor rozgrzewały wówczas i napędzały pozytywną energią wszystkich wolontariuszy MotoOrkiestry Świątecznej Pomocy. Marcowe aktywności marki wspierane będą w mediach społecznościowych oraz działaniami PR, za które odpowiada ConTrust Communication.
Porcja_ciepla_od_Pana_Pomidora_degustacja_foto1.jpg
Zupy Pan Pomidor to smaczny i w 100% naturalny posiłek, gotowy do zjedzenia w 4 minuty. Wegetariańskie danie dla wszystkich, którzy chcą odżywiać się zdrowo, lekko i smacznie, a nie zawsze mają czas na gotowanie. Zupy są rozlewane na gorąco i zamykane w pojemnikach od razu po nalaniu – tak jak się to robiło dawniej. Nie ma w nich ani grama konserwantów, można je więc podawać także dzieciom. Zupy są do nabycia w sklepach sieci Carrefour, Auchan, E.Leclerc, Żabka, Piotr i Paweł, Organic oraz Tesco.
Porcja_ciepla_od_Pana_Pomidora_foto1.jpgPorcja_ciepla_od_Pana_Pomidora_degustacja_foto2.jpgPorcja_ciepla_od_Pana_Pomidora_foto2.jpg
Attachments

Download All

Porcja_ciepla_od_Pana_Pomidora_foto1.jpg

image | 1.33 MB

Download
Porcja_ciepla_od_Pana_Pomidora_degustacja_foto2.jpg

image | 1.52 MB

Download
Porcja_ciepla_od_Pana_Pomidora_foto2.jpg

image | 1.43 MB

Download
Porcja_ciepla_od_Pana_Pomidora_team.jpg

image | 1.43 MB

Download
Porcja_ciepla_od_Pana_Pomidora_degustacja_foto1.jpg

image | 1.43 MB

Download
Pan_Pomidor_z_porcja_ciepla_na_warszawskich_ulicach_01_03_2018.doc

doc | 388 KB

Download
Related Stories
Pasteryzacja – hit sezonu czy nieprzemijająca moda

Weki, powidła, soki czy ogórki oraz zapach domu, kiedy nasze mamy i babcie przygotowywały zapasy na zimę, to dla wielu z nas jedno z najmilszych wspomnień z dzieciństwa. Wekowanie, czyli metoda pasteryzacji na ciepło, powraca jednak do wielu domów i co najważniejsze jest także coraz częściej wykorzystywana przez producentów. Dzięki takiej konserwacji, firmy oferują zdrowe produkty bez konserwantów, barwników i stabilizatorów smaku.
Sezon na ogórki

Choć Polacy coraz chętniej sięgają po egzotyczne warzywa, takie jak bataty czy taro, to pozycja ogórków w menu Polaków jest niezachwiana. To wciąż najczęściej, po ziemniakach i pomidorach, wybierane warzywo. A jego popularność rośnie właśnie w lipcu, kiedy zaczyna się sezon ogórkowy.
Jej wysokość zupa

Chociaż Polacy podczas wakacyjnych podróży szczególnie chętnie sięgają po kabanosy, to prawdziwą królową wakacyjnego menu może okazać się zupa. Gotowe, świeże zupy, takich marek jak Pan Pomidor & Co. z powodzeniem konkurują z mięsnymi przekąskami szczególnie, że te zdrowe i pełnowartościowe dania urlopowicze mogą znaleźć w lodówkach prawie wszystkich sieci handlowych.
Urlopowe menu Polaków

Od kilku lat nie maleje liczba Polaków spędzających urlop w kraju. Zmienia się jednak sposób wypoczynku i wakacyjna dieta. Coraz częściej stawiamy na aktywność, dbamy o formę i lepiej się odżywiamy.
Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.