Prologis rusza z inwestycją w Brnie

Prologis rusza z inwestycją w Brnie

Pierwszy obiekt spekulacyjny w Prologis Park Brno zostanie ukończony w trzecim kwartale br.

Prologis, Inc., globalny lider nieruchomości logistycznych, poinformował o rozpoczęciu budowy pierwszego obiektu spekulacyjnego o powierzchni 27 860 metrów kwadratowych na terenie Prologis Park Brno, nowego parku logistycznego w Czechach. Zakończenie budowy planowane jest w trzecim kwartale 2018 roku.
Prologis Park Brno, zlokalizowany 10 kilometrów na południe od Brna, na obszarze 25,9 hektarów, będzie składał się z trzech wysokiej jakości, zrównoważonych budynków dystrybucyjnych o łącznej powierzchni 90 000 metrów kwadratowych.
Strategiczna lokalizacja parku, położonego bezpośrednio przy autostradzie D52, łączącej Brno i Wiedeń, sprawia, że jest on idealnym centrum dystrybucji zarówno dla krajowych jak i międzynarodowych dostawców usług logistycznych oraz producentów, którzy potrzebują efektywnego dostępu do rynków na Słowacji, w Austrii, na Węgrzech i w Polsce.

Jesteśmy dumni z naszej nowej inwestycji w Brnie, która dzięki swojej doskonałej widoczności i korzystnemu położeniu z dostępem do głównych szlaków transportowych, będzie bez wątpienia cennym uzupełnieniem naszej bogatej oferty w Czechach. Alokując nasz kapitał koncentrujemy się na kluczowych rynkach, takich jak Praga czy Brno, gdzie mamy do czynienia z niezaspokojonym popytem na wysokiej jakości obiekty logistyczne wsparte doskonałą obsługą klienta, jakie Prologis oferuje wszystkim swoim partnerom.

Martin Polak, senior vice president, regional head na Europę Środkowo-Wschodnią

Z portfolio o powierzchni ponad 1 miliona metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i przemysłowej, Prologis jest wiodącym dostawcą obiektów dystrybucyjnych w Czechach (stan na 31 marca 2018).
Załączniki

Pobierz wszystkie

Prologis_startuje_z_inwestycja_w_Brnie_25_04_2018.txt

txt | 1,8 KB

Pobierz
Prologis_startuje_z_inwestycja_w_Brnie_25_04_2018.docx

docx | 59,5 KB

Pobierz
Prologis Park Brno_2.jpg

grafika | 1010 KB

Pobierz
Prologis Park Brno_3.jpg

grafika | 604 KB

Pobierz
Prologis Park Brno_1.jpg

grafika | 912 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.