Nowość od Mattel – morskie bohaterki Enchantimals
 Nowość od Mattel – morskie bohaterki Enchantimals

Nowość od Mattel – morskie bohaterki Enchantimals

Mattel wprowadza na rynek nową linię lalek Enchantimals, inspirowaną morskim światem.  Miłośniczki zwierząt w wieku 3-8 lat będą oczarowane istotami z podwodnych przestworzy. Morskie lalki zachwycają zmieniającymi kolor włosami, a każdej z nich towarzyszy wodny przyjaciel.

Enchantimals to grupa niesamowitych dziewczynek, które wykazują się ogromną wrażliwością na świat natury i potrafią stworzyć głęboką więź ze zwierzętami. Bajeczny świat Enchantimals pokazywał do tej pory przygody przyjaciółek z Zaczarowanego Lasu. Do dobrze znanych bohaterek serii – m.in. lisa, pawia, skunksa czy króliczka - dołączyły morskie przyjaciółki. Każda z nich, jak to Enchantimals, posiada swojego zwierzęcego pupila, którego lalka przypomina wyglądem.
Enchantimals Morskie Lalki

Enchantimals Morskie Lalki


Enchantimals Morskie Lalki sprzedawane są w zestawie - lalka i zwierzątko (delfin, błazenek lub meduza). Każda z lalek ma pędzelek w kształcie muszelki, który z odrobiną wody zadziała niczym czarodziejska różdżka. Z jego pomocą dziewczynki będą mogły odmienić pukle swojej lalki. Pod wpływem zimnej wody kolor włosów Enchantimals zmienia się, a pod wpływem ciepłej – wraca do poprzedniej barwy. W zestawach znajdują się również miniakwaria na wodę dla małych, morskich pupili. W takim towarzystwie podwodny świat można wyczarować nawet powyżej poziomu wody.
Enchantimals Morski Zestaw to dwa komplety zabawek, który tworzy lalka i jej dwaj mali przyjaciele oraz akcesoria. Starling Starfish jest różową elegantką, urodzoną gwiazdą podwodnej estrady. Występuje w zestawie z toaletką, krzesełkiem i przyborami, a jej towarzyszkami są urocze mini rozgwiazdy. Cameo Crab to najwyraźniej pasjonatka sportów. Posiada basenik ze zjeżdżalnią, okulary do pływania oraz koło ratunkowe i siedzisko w kształcie muszli. U jej boku znajdziemy rozbawione kraby gotowe na podwodne harce.
Wszystkie lalki Enchantimals wyposażone są w akcesoria z morskich głębin. W ich garderobie dziewczynki znajdą m.in. urocze nakrycia głowy, buciki czy torebki inspirowane podwodnym światem.
Marka Enchantimals pojawiła się na polskim rynku jesienią 2017 roku. Enchantimals to grupa wyjątkowych dziewczynek, kochających zwierzęta, z którymi łączy je niezwykła więź. Wspólnie mieszkają w fantastycznym świecie, pełnym przygód oraz dobrej zabawy.
Enchantimals odpowiadają potrzebom i zainteresowaniom kilkuletnich dziewczynek, które lubią wchodzić w role dorosłych, otaczać troską swoich podopiecznych i marzą o posiadaniu własnego zwierzątka. Fantazyjny świat dostarcza im wzorców troskliwej opiekunki, pomocnej przyjaciółki, które uczą wrażliwości na otoczenie i rozbudzają chęć niesienia pomocy innym. Nazwa marki to połączenie dwóch angielskich słów „enchant” oznaczające „zaczarować”, „urzekać” oraz „animals”, czyli „zwierzęta”.
Magiczny świat Enchantimals ukazują historie, piosenki i krótkie filmy video dostępne na polskim kanale marki na YouTube - https://www.youtube.com/channel/UCuzILPEY-LfGNG5BaOflpOw
Więcej informacji o Enchantimals znajduje się na https://play.enchantimals.com/pl-pl

Enchantimals - Caring Is Our Everything

A group of lovable girls who have a special bond with their animal friends, and even share some of the same characteristics.

Czytaj więcej

Załączniki

Pobierz wszystkie

Nowosc_morskie_bohaterki_Enchantimals_informacja_prasowa_26_04_2018.DOCX

docx | 1,02 MB

Pobierz
Nowosc_morskie_bohaterki_Enchantimals_informacja_prasowa_26_04_2018.txt

txt | 4,33 KB

Pobierz
Enchantmals_FKV54.jpg

grafika | 226 KB

Pobierz
Enchantimals_FKV56_2.jpg

grafika | 226 KB

Pobierz
Enchantimals_FKV56.jpg

grafika | 477 KB

Pobierz
Enchantimals_FVK55.jpg

grafika | 407 KB

Pobierz
Enchantimals_FVK57_2.jpg

grafika | 354 KB

Pobierz
Enchantimals_FKV57.jpg

grafika | 460 KB

Pobierz
Enchantimals_FKV60.jpg

grafika | 190 KB

Pobierz
Enchantimals_logotyp_PL.png

grafika | 484 KB

Pobierz
Enchantimals_FKV59.jpg

grafika | 244 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.