Łukasz Klamka wzmocnił zespół Shell Fleet Solutions
Łukasz Klamka wzmocnił zespół Shell Fleet Solutions

Łukasz Klamka wzmocnił zespół Shell Fleet Solutions

Z początkiem kwietnia do zespołu Shell Fleet Solutions, odpowiadającego za rozwój, marketing i sprzedaż kart flotowych euroShell, dołączył Łukasz Klamka, który w ramach awansu wewnętrznego objął stanowisko Indirect Account Manager na Polskę, kraje bałtyckie i Ukrainę.

Łukasz Klamka rozpoczął karierę w strukturach Shell Polska w 2012 roku, wnosząc do firmy bogate doświadczenie sprzedażowe zarówno w segmencie B2C, jak i B2B, zdobyte w Philip Morris. Przez ostatnie lata pracował w zespole sprzedaży detalicznej Shell, gdzie odpowiadał za struktury handlowe organizacji w kanale B2C w południowo-zachodniej Polsce. W 2013 roku region, którym zarządzał, zajął drugie miejsce w Europie Środkowo-Wschodniej w globalnym programie Shell dla najbardziej efektywnych menadżerów. Ponadto, jako Territory Manager DO zarządzał też kontraktami B2B ze stacjami funkcjonującymi w formule DODO (ang. dealer-owned, dealer-operated) na terenie całego kraju. Miał również znaczący wkład w rozwój i poprawę standardów DVP (ang. Dealer Value Proposition) oraz był odpowiedzialny za przygotowanie i wdrożenie procesu przekształcania stacji własnych na partnerskie.  
Jest absolwentem Politechniki Opolskiej i Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Biegle mówi po angielsku. W wolnym czasie podróżuje, biega, jeździ na nartach i aktywnie spędza czas z rodziną.
Zespół Shell Fleet Solutions, zgodnie z założeniami nowej strategii firmy Next Meets Now, koncentruje się na bieżących i przyszłych potrzebach klientów w segmencie B2B, dostarczając innowacyjne rozwiązania umożliwiające kompleksową obsługę flot samochodów osobowych i ciężarowych.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Lukasz_Klamka_Shell_Fleet_Solutions.JPG

grafika | 230 KB

Pobierz
Shell_Fleet_Solutions_Lukasz_Klamka_08_05_2018.docx

docx | 32,2 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Faktura czarno na białym – przejrzyste rozliczenia karty flotowej

Duża liczba faktur oraz paragonów, wystawianych w różnych krajach i w różnych językach,  z różnymi stawkami VAT, to tylko niektóre wyzwania fiskalne jakie stoją przez zarządcami flot operujących w Europie. Aby ułatwić prowadzenie i kontrolę rozliczeń księgowych, międzynarodowe firmy transportowe coraz częściej sięgają po karty flotowe, które integrują wszystkie płatności na jednej fakturze. Dlatego tak istotne jest, by otrzymywana faktura była przejrzysta i łatwa w interpretacji.
7 krajów z kartą euroShell i jednym urządzeniem

Dla przewoźników międzynarodowych szczególnie istotna jest możliwość sprawnego i szybkiego regulowania opłat za autostrady i trasy szybkiego ruchu. Obecnie kraje należące do Unii Europejskiej stosują różne systemy rozliczeń, co wiąże się z koniecznością montażu kilku urządzeń pomiarowych w pojazdach. Już od kwietnia 2018 roku posiadacze kart flotowych euroShell przy użyciu jednego urządzenia pomiarowego będą mogli skorzystać z ujednoliconego elektronicznego systemu poboru opłat drogowych (EETS) aż w siedmiu krajach Europy.
Nowy system transakcyjny do obsługi kart flotowych euroShell

Od połowy listopada, klienci kart flotowych euroShell mogą korzystać z nowego systemu transakcyjnego do obsługi kart oraz z nowej platformy Shell Card Online. Nowe rozwiązania nie tylko usprawnią i ułatwią procesy związanie z zamówieniami, rozliczeniami oraz obsługą kart flotowych, ale także zapewnią flotom jeszcze wyższy poziom kontroli i bezpieczeństwa transakcji realizowanych kartami euroShell.
Bezpiecznie w trasie z euroShell

Karty flotowe są już standardem w firmach transportowych. Umożliwiają bezgotówkowe regulowanie  płatności nie tylko za paliwo, ale także za opłaty drogowe, myjnie czy zakupy na stacjach. Są wygodne w użyciu, a przede wszystkim bezpieczne – brak konieczności posiadania gotówki. Nie oznacza to jednak, że kierowcy są zwolnieni z obowiązku dbania o bezpieczeństwo swoich kart. Eksperci euroShell przygotowali 5 zasad bezpieczeństwa w trasie, o których powinien pamiętać każdy użytkownik kart flotowych.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.