Prologis Buduje Kolejne Magazyny Na Słowacji

Prologis Buduje Kolejne Magazyny Na Słowacji

Opublikowany

Rozwój Parku Prologis w Bratysławie

Bratysława (23 maja 2018 r.)  

Prologis, Inc., światowy lider w zakresie nieruchomości logistycznych, ogłosił dzisiaj, że rozpoczął budowę dwóch spekulacyjnych budynków o łącznej powierzchni 25 300 metrów kwadratowych w Prologis Park Bratislava.

Inwestycja obejmuje:
  • Budynek 14 o powierzchni 9 800 metrów kwadratowych, z czego 2 900 metrów kwadratowych zostało już wynajęte przez firmę Blitshtein Trading, dystrybutora żywności na głównych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.


  • Budynek 20 o powierzchni 15 500 metrów kwadratowych.

Fakt, że Prologis Park Bratislava jest w 97 procentach zajęty, a wolna powierzchnia w Budynku 6 została w całości wynajęta w dwa miesiące od jej zwolnienia jest dowodem na to, że z naszymi nowymi inwestycjami odpowiadamy na stale rosnące zapotrzebowanie w tym regionie.

Martin Stratov, director, development and leasing, Prologis Slovakia

Po ukończeniu nowych budynków, powierzchnia parku wzrośnie do 386 000 metrów kwadratowych powierzchni,  z możliwością rozbudowy o kolejne 58 000 metrów kwadratowych.
Prologis Park Bratislava położony jest 24 kilometry na wschód od centrum Bratysławy, 2 kilometry od Senec i 16 kilometrów od lotniska międzynarodowego. Park stanowi połączenie standardowych budynków i obiektów typu build-to-suit (BTS), idealnych dla firm prowadzących działalność w całym obszarze Europy Środkowo-Wschodniej i Austrii.
Działając aktywnie w czterech krajach Europy Środkowo-Wschodniej i oferując łącznie 4,3 miliona metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, Prologis jest wiodącym dostawcą obiektów logistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej (stan na 31 marca 2018 roku).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Prologis Park Bratislava.jpg

grafika | 1,18 MB

Pobierz
Prologis_kolejna_inwestycja_na_Slowacji_23_05_2018.docx

docx | 59,5 KB

Pobierz
Prologis_kolejna_inwestycja_na_Slowacji_23_05_2018.txt

txt | 6,07 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.