Prologis Najsilniejszą Marką Wśród Deweloperów Nieruchomości Logistycznych w Europie

Prologis Najsilniejszą Marką Wśród Deweloperów Nieruchomości Logistycznych w Europie

Opublikowany

Badanie przeprowadzone wśród 94 868 wybitnych specjalistów z branży nieruchomości

Prologis, Inc., globalny lider nieruchomości logistycznych, został uznany za najsilniejszą markę wśród deweloperów nieruchomości w Europie w 2018 roku.
Podczas tegorocznej gali Real Estate Brand Awards, organizowanej w Niemczech przez European Real Estate Brand Institute (REB Institute), wiodącą organizację zajmującą się badaniem, analizą i oceną marek korporacyjnych, Prologis otrzymał nagrodę w kategorii „Nieruchomości Logistyczne”.  

Systematycznie pracujemy nad podniesieniem świadomości naszej marki  koncentrując się na tych obszarach, które nas wyróżniają i definiują. Otrzymana nagroda jest dowodem na to, że nasza strategia marki się sprawdza. Docenienie wartości naszej marki w tym niezależnym badaniu motywuje nas do dalszego umacniania silnej pozycji Prologis na rynku.

Marta Tęsiorowska, vice president, head of marketing & communications, Prologis Europe

Analiza wartości marki

Przeprowadzone badanie pozwoliło stworzyć listę 100 najlepszych marek w branży deweloperów nieruchomości w Europie. Badanie analizuje zmiany w zakresie kluczowych wskaźników efektywności oraz mierzy pozycjonowanie najważniejszych firm z branży nieruchomości w Europie. W tegorocznej ankiecie przebadano 94 868 ekspertów branżowych z 47 krajów Europy, bazując na modelu wartości marki, który łączy w sobie metody jakościowe oraz ilościowe i pozwala na prezentację wyników w sposób jasny i zrozumiały.
Marka Prologis osiągnęła najlepszy wynik, dzięki swojemu regionalnemu doświadczeniu, innowacyjności oraz sile pozyskiwania potencjalnych klientów.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Prologis_European_Real_Estate_Brand_Award_25_05_2018.jpg

grafika | 405 KB

Pobierz
Prologis_European_Real_Estate_Brand_Award_25_05_2018.docx

docx | 63,2 KB

Pobierz
Prologis_Najsilniejsza_Marka_Wsrod_Deweloperow_Nieruchomosci_Logistycznych_w_Europie_25_05_2018.docx

docx | 65,3 KB

Pobierz