Prologis Najsilniejszą Marką Wśród Deweloperów Nieruchomości Logistycznych w Europie

Prologis Najsilniejszą Marką Wśród Deweloperów Nieruchomości Logistycznych w Europie

Opublikowany

Badanie przeprowadzone wśród 94 868 wybitnych specjalistów z branży nieruchomości

Prologis, Inc., globalny lider nieruchomości logistycznych, został uznany za najsilniejszą markę wśród deweloperów nieruchomości w Europie w 2018 roku.
Podczas tegorocznej gali Real Estate Brand Awards, organizowanej w Niemczech przez European Real Estate Brand Institute (REB Institute), wiodącą organizację zajmującą się badaniem, analizą i oceną marek korporacyjnych, Prologis otrzymał nagrodę w kategorii „Nieruchomości Logistyczne”.  

Systematycznie pracujemy nad podniesieniem świadomości naszej marki  koncentrując się na tych obszarach, które nas wyróżniają i definiują. Otrzymana nagroda jest dowodem na to, że nasza strategia marki się sprawdza. Docenienie wartości naszej marki w tym niezależnym badaniu motywuje nas do dalszego umacniania silnej pozycji Prologis na rynku.

Marta Tęsiorowska, vice president, head of marketing & communications, Prologis Europe

Analiza wartości marki

Przeprowadzone badanie pozwoliło stworzyć listę 100 najlepszych marek w branży deweloperów nieruchomości w Europie. Badanie analizuje zmiany w zakresie kluczowych wskaźników efektywności oraz mierzy pozycjonowanie najważniejszych firm z branży nieruchomości w Europie. W tegorocznej ankiecie przebadano 94 868 ekspertów branżowych z 47 krajów Europy, bazując na modelu wartości marki, który łączy w sobie metody jakościowe oraz ilościowe i pozwala na prezentację wyników w sposób jasny i zrozumiały.
Marka Prologis osiągnęła najlepszy wynik, dzięki swojemu regionalnemu doświadczeniu, innowacyjności oraz sile pozyskiwania potencjalnych klientów.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Prologis_European_Real_Estate_Brand_Award_25_05_2018.jpg

grafika | 405 KB

Pobierz
Prologis_European_Real_Estate_Brand_Award_25_05_2018.docx

docx | 63,2 KB

Pobierz
Prologis_Najsilniejsza_Marka_Wsrod_Deweloperow_Nieruchomosci_Logistycznych_w_Europie_25_05_2018.docx

docx | 65,3 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Prologis Sfinalizował Sprzedaż Portfolio o Wartości 1,1 mld dolarów

temu

Prologis, Inc., światowy lider nieruchomości logistycznych, ogłosił dziś finalizację sprzedaży wysokiej jakości portfolio budynków i terenów w Europie i USA za 1,1 mld USD na rzecz wiodącej azjatyckiej spółki z sektora nieruchomości.
Prologis Park Łódź: Gotowy Scenariusz Na Sukces

temu

Prologis, Inc., światowy lider nieruchomości logistycznych, świętował dziś uroczystość zawieszenia wiechy na nowo powstającym obiekcie magazynowym w swoim pierwszym parku dystrybucyjnym w Łodzi.
Prologis Wzmacnia Zespół Zarządzania Projektami w Europie Środkowo-Wschodniej

temu

Prologis, Inc., światowy lider nieruchomości logistycznych, poinformował dzisiaj o powołaniu dwóch osób na stanowiska związane z zarządzaniem projektami w Europie Środkowo-Wschodniej. Realizowanie złożonych projektów o wysokiej jakości w ramach założonego budżetu i harmonogramu zawsze było dla Prologis priorytetem, a wzmocnienie zespołu ma na celu dodatkowe zwiększenie możliwości firmy w tym zakresie.                   
Prologis Buduje Swój Pierwszy w CEE Obiekt Logistyczny Zaprojektowany w Oparciu o Technologię BIM

temu

Budynek spekulacyjny o powierzchni 10 000 metrów kwadratowych w Prologis Park Budapest-Harbor będzie gotowy na przyjęcie klientów już od 1 marca 2019 r. Najnowocześniejsze rozwiązania zrównoważonego rozwoju zastosowane w obiekcie pozwalają zmniejszyć zużycie energii o 45% i koszty ogrzewania o 30%
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.