Domowy zielnik – sposób na świeże zioła i wyprawę do Włoch
Domowy zielnik – sposób na świeże zioła i wyprawę do Włoch

Domowy zielnik – sposób na świeże zioła i wyprawę do Włoch

Uprawa ziół na balkonie jest mniej pracochłonna niż w ogródku? Tak, ponieważ nie wymaga tak wielu zabiegów pielęgnacyjnych, nie mamy problemu z chwastami, a zioła trzeba tylko regularnie podlewać. Taki minizielnik może być prawdziwą ozdobą balkonu. Wystarczy posadzić rośliny w plastikowych kubeczkach np. po zupach i wstawić je do jednej kolorowej donicy lub do drewnianej skrzynki. Warto szukać inspiracji, hodować i wykorzystywać w kuchni własne zioła.

Styl rustykalny ciągle w modzie

Styl_rustykalny_ciagle_w_modzie.jpg

Shabby chic

Shabby_chic.jpg

Drugie życie opakowania

Drugie_Zycie_Opakowania.png

Skrzynia pełna skarbów

Skrzynia_pelna_skarbow.jpg

Z balkonu do Włoch

Domowy zielnik to także szansa na wyprawę do Włoch! Do końca czerwca trwa konkurs „Uwielbiasz warzywa? Italia Cię wzywa!“. Jury stawia na oryginalność i twórcze podejście do domowego ogrodnictwa. Więcej informacji o konkursie: https://www.facebook.com/panpomidorco/videos/1762660690488735
Załączniki

Pobierz wszystkie

Domowy_zielnik_sposob_na_wyjazd_do_Wloch_19_06_2018.docx

docx | 820 KB

Pobierz
Domowy_zielnik_sposob_na_wyjazd_do_Wloch_19_06_2018.txt

txt | 2,14 KB

Pobierz
Skrzynia_pelna_skarbow.jpg

grafika | 12,9 MB

Pobierz
Drugie_Zycie_Opakowania.png

grafika | 16,6 MB

Pobierz
Styl_rustykalny_ciagle_w_modzie.jpg

grafika | 8,98 MB

Pobierz
Shabby_chic.jpg

grafika | 16,4 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Pan Pomidor – nowe szaty „Króla Warzyw”

Od października gotowe dania marki Pan Pomidor mają nowe opakowania. Zmieniły się nazwa, logo oraz stylistyka etykiet i ikon obrazujących kluczowe dla konsumentów treści. Odświeżona identyfikacja wizualna oraz zapowiadane nowości produktowe to najważniejsze elementy dług
Pasteryzacja – hit sezonu czy nieprzemijająca moda

Weki, powidła, soki czy ogórki oraz zapach domu, kiedy nasze mamy i babcie przygotowywały zapasy na zimę, to dla wielu z nas jedno z najmilszych wspomnień z dzieciństwa. Wekowanie, czyli metoda pasteryzacji na ciepło, powraca jednak do wielu domów i co najważniejsze jest także coraz częściej wykorzystywana przez producentów. Dzięki takiej konserwacji, firmy oferują zdrowe produkty bez konserwantów, barwników i stabilizatorów smaku.
Sezon na ogórki

Choć Polacy coraz chętniej sięgają po egzotyczne warzywa, takie jak bataty czy taro, to pozycja ogórków w menu Polaków jest niezachwiana. To wciąż najczęściej, po ziemniakach i pomidorach, wybierane warzywo. A jego popularność rośnie właśnie w lipcu, kiedy zaczyna się sezon ogórkowy.
Jej wysokość zupa

Chociaż Polacy podczas wakacyjnych podróży szczególnie chętnie sięgają po kabanosy, to prawdziwą królową wakacyjnego menu może okazać się zupa. Gotowe, świeże zupy, takich marek jak Pan Pomidor & Co. z powodzeniem konkurują z mięsnymi przekąskami szczególnie, że te zdrowe i pełnowartościowe dania urlopowicze mogą znaleźć w lodówkach prawie wszystkich sieci handlowych.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.