Alstom otwiera przedstawicielstwo w Kijowie i zatrudnia menedżera ds. rozwoju biznesu
Alstom otwiera przedstawicielstwo w Kijowie i zatrudnia menedżera ds. rozwoju biznesu

Alstom otwiera przedstawicielstwo w Kijowie i zatrudnia menedżera ds. rozwoju biznesu

Alstom mianował swojego przedstawiciela ds. sprzedaży i rozwoju biznesu na Ukrainie. Vadym Pavlenko rozpoczął swoją nową pracę 2 lipca 2018 roku w siedzibie Alstom w Kijowie, otwartej 1 lipca. Vadym Pavlenko będzie odpowiedzialny za nawiązywanie bezpośrednich kontaktów z najważniejszymi ukraińskimi podmiotami gospodarczymi i kolejowymi, aby określić  potrzeby lokalnego rynku kolejowego, zaproponować odpowiednie rozwiązania transportowe i zbadać możliwości podjęcia współpracy. Pavlenko będzie raportował do Dyrektora Sprzedaży i Rozwoju Alstom w Polsce i na Ukrainie.

Vadym Pavlenko ma 13-letnie doświadczenie w krajowej i międzynarodowej sprzedaży i rozwoju biznesu ukraińskiego sektora kolejowego. Poprzednio, od 2005 roku, pracował w Kriukowskich Zakładach Kolejowych jako młodszy inżynier ds. sprzedaży, a następnie awansował na stanowisko szefa Działu Sprzedaży Eksportowej i szefa Działu Rozwoju Rynków Perspektywicznych. Pracował na tych stanowiskach od 2011 do 2018 roku. Ukończył studia filologiczne oraz zarządzanie i administrację biznesu na Uniwersytecie w Krzemieńczuku.
Decyzja o wejściu Alstom na rynek ukraiński została podjęta w wyniku kwietniowej wizyty delegacji Alstom w Kijowie, której przewodniczył Gian Luca Erbacci, Senior Vice President  na Europę. Podczas spotkania z ukraińskim Ministerstwem Rozwoju Gospodarczego i Handlu oraz Kolejami Ukraińskimi, zadeklarował, że mianuje osobę odpowiedzialną za rozwój biznesu i otworzy przedstawicielstwo firmy na Ukrainie.

Alstom jest bardzo zadowolony z wejścia na rynek ukraiński. Zależy nam na rozwoju działalności na Ukrainie i budowaniu partnerstwa z lokalnym przemysłem, aby wspierać rozwój gospdarczy Ukrainy (rozwijać gospodarczo Ukrainę). Jesteśmy przekonani, że nasza, zdobywana przez lata, ekspercka wiedza, doświadczenie uczestniczenia w międzynarodowych partnerstwach na całym świecie oraz nasza znajomość rynku kolejowego o rozstawie torów 1520 mm, szczególnie w Kazachstanie i Azerbejdżanie, pomoże nam sprostać ogromnym potrzebom Ukraińskich Kolei.

Gian Luca Erbacci, Senior Vice President na Europę w Alstom

To dla mnie wielki zaszczyt reprezentować Alstom –  jedną z wiodących światowych firm w zakresie zrównoważonych i innowacyjnych rozwiązań transportowych – tutaj, w moim ojczystym kraju. Jestem przekonany, że moje doświadczenie z Kriukowa będzie użyteczne i mam nadzieję, że będę mógł wykorzystać swoją wiedzę w realizacji zadań powierzonych mi na nowym stanowisku.

Vadym Pavlenko

Alstom ma już duże doświadczenie na rynku kolejowym o rozstawie torów 1520 mm, w szczególności w Kazachstanie i Azerbejdżanie, gdzie od 2012 roku firma dostarcza lokomotywy towarowe i pasażerskie dostosowane do specyfiki lokalnego rynku.
Najnowsze technologie Alstom i innowacyjne rozwiązania kolejowe mogą przyczynić się do przyspieszenia rozwoju międzynarodowych połączeń kolejowych łączących Ukrainę z Unią Europejską oraz do modernizacji ukraińskiej infrastruktury kolejowej i floty pasażerskiej, jednocześnie oferując pasażerom usługi na wysokim poziomie.
Załączniki

Pobierz wszystkie

PR _BD appointment in Ukraine_PL_12_07_2018.docx

docx | 92,2 KB

Pobierz
PR _BD appointment in Ukraine_PL_12_07_2018.txt

txt | 4,76 KB

Pobierz
Vadym Pavlenko.png

grafika | 4,59 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.