Pięć Umów Najmu w Prologis Park Prague-Rudna

Pięć Umów Najmu w Prologis Park Prague-Rudna

Opublikowany

Prologis zaufanym partnerem klientów z różnych branż

Prologis, Inc., globalny lider nieruchomości logistycznych, poinformował dziś o podpisaniu z pięcioma klientami umów najmu o łącznej powierzchni ponad 17 000 metrów kwadratowych w Prologis Park Prague-Rudna.
Transakcje obejmują:
  • 8 224 metrów kwadratowych – przedłużenie umowy najmu w Budynku 3 z Albatros Media, największą grupą wydawniczą w Czechach;
  • 5 792 metrów kwadratowych – przedłużenie umowy najmu w Budynku 9 z CZC.cz, sklepem internetowym ze sprzętem komputerowym i elektronicznym, będącym częścią grupy E-commerce Holding, która przejęła powierzchnię od Digital Engines, spółki należącej do wiodącej czeskiej grupy e-commerce;
  • 1 863 metrów kwadratowych – przedłużenie umowy najmu w Budynku 1 z czeskim producentem wyrobów pirotechnicznych;
  • 1 321 metrów kwadratowych – umowa najmu z nowym klientem, Döllken Profiles, niemieckim dostawcą listew i profili podłogowych;
  • 235 metrów kwadratowych – umowa najmu powierzchni biurowych z JC Print, dostawcą materiałów drukowanych i usług powiązanych.

Różnorodność klientów, którzy ostatnio podpisali umowy najmu w Prologis Park Prague-Rudna, jest potwierdzeniem obszarów kompetencji naszej firmy. W szczególności naszej zdolności wspierania firm z różnych branż, dzięki oferowaniu dopasowanych powierzchni w najlepszych lokalizacjach położonych w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych i dużych ośrodków konsumenckich czy skupisk ludności. Poziom czynszów znacznie wzrósł w ciągu ostatnich dwóch lat i spodziewamy się podobnego trendu z powodu niskich wskaźników pustostanów, ograniczonych możliwości rozbudowy i zwiększonego popytu ze strony klientów.

Kateřina Březinová, leasing manager, Prologis w Czechach

Prologis Park Prague-Rudna to w pełni rozbudowany park o łącznej powierzchni prawie 240 000 metrów kwadratowych, oferujący najnowocześniejszą powierzchnię dystrybucyjną, położony 20 kilometrów od centrum Pragi i 12 kilometrów od międzynarodowego lotniska w Pradze, bezpośrednio przy zjeździe numer 5 z autostrady D5.
Z portfolio 1,1 milion metrów kwadratowych powierzchni logistycznych, Prologis jest wiodącym dostawcą obiektów dystrybucyjnych w Czechach (stan na 30 czerwca 2018 r.).

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.