Alstom uruchamia internetową giełdę StationOne dla sektora kolejowego

Alstom uruchamia internetową giełdę StationOne dla sektora kolejowego

Opublikowany

18 września podczas targów technologii transportu InnoTrans w Berlinie Alstom uruchomił platformę StationOne, pierwszą giełdę internetową dedykowaną sektorowi kolejowemu, umożliwiającą nawiązywanie kontaktów profesjonalistom, których celem jest poprawa wyników operacyjnych. Platforma zapewnia zarówno skuteczną promocję, jak i dostęp do szerokiego wachlarza produktów oraz usług dla sektora kolejowego.

Station_One.jpg
StationOne jest specjalistyczną platformą umożliwiającą zakup oraz sprzedaż produktów i usług przeznaczonych dla sektora transportowego. Celem tej prostej w obsłudze, szybkiej i bezpiecznej platformy jest zapewnienie dodatkowej płynności w łańcuchu dostaw poprzez ułatwienie identyfikacji części, składania zamówień oraz organizacji dostaw.
Station_one_screenshot.jpg
StationOne oferuje części i towary dla branży transportowej, specjalizując się we wszystkich obszarach sektora kolejowego, w tym w pociągach, infrastrukturze, lokomotywowniach oraz stacjach. Części obejmują m.in koła, łożyska, silniki, zawieszenie, kable, śruby, kamery, urządzenia stosowane w lokomotywowniach, środki ochrony indywidualnej oraz usługi, takie jak montaż, naprawa, przegląd, szkolenia oraz usługi doradztwa technicznego.

Jesteśmy bardzo dumni, że możemy zaoferować profesjonalistom z sektora transportowego pierwszą na świecie giełdę internetową przeznaczoną dla kolejnictwa. Za sprawą jednej platformy internetowej StationOne operatorzy w naszej branży zyskają łatwy dostęp do procedury udzielania zamówień, a różni sprzedawcy dostęp do klientów na całym świecie.

Didier Bohin, prezes StationOne

Platforma StationOne została stworzona jako podmiot prawny całkowicie niezależny od Alstom. Działa w dedykowanym i oddzielnym środowisku, które zapewnia jej całkowitą neutralność w odniesieniu do wymienionych produktów i usług oraz pełną poufność dzięki najnowszym systemom ochrony danych. Platforma jest otwarta na produkty i usługi pochodzące od wszystkich sprzedawców z sektora kolejowego.
StationOne jest już dostępna dla sprzedawców, a klienci będą mogli z niej korzystać od listopada 2018 roku.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

logo StationOne AT comany.png

grafika | 14,2 KB

Pobierz
Alstom_uruchamia_internetowa_giełde_StationOne_18_09_2018.docx

docx | 104 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Konsorcjum FLOW zdobyło kontrakt na obsługę i utrzymanie linii 3, 4, 5 i 6 metra w Rijadzie

temu

- Kontrakt wart ponad 730 mln euro w Arabii Saudyjskiej -
Alstom podpisał Protokół Ustaleń z Kolejami Ukraińskimi na dostawę lokomotyw elektrycznych

temu

Alstom i Koleje Ukraińskie (Ukrzaliznycia – UZ) podpisały Protokół Ustaleń zatwierdzający współpracę w zakresie dostawy i utrzymania lokomotyw elektrycznych. Yevgen Kravtsov, pełniący obowiązki prezesa zarządu Kolei Ukraińskich, i Henri Poupart-Lafarge, Chairman & CEO Alstom, podpisali protokół ustaleń podczas targów kolejowych InnoTrans 2018 w Berlinie.
Société du Grand Paris, w porozumieniu z Île-de-France Mobilités, wybiera Alstom jako dostawcę pociągów dla linii 15, 16 i 17 Grand Paris Express

temu

W wyniku procedur negocjacyjnych, poprzedzonych przetargiem ogłoszonym w 2014 roku, Société du Grand Paris, w porozumieniu z Île-de-France Mobilités, wybrało producenta taboru kolejowego Alstom do zaprojektowania i dostarczenia pociągów na potrzeby linii metra 15, 16 i 17 Grand Paris Express.
Światowa premiera: pociągi Alstom o napędzie wodorowym wyjechały na tory w Dolnej Saksonii

temu

16 września w Bremervörde świętowano światową premierę pierwszego na świecie pociągu napędzanego ogniwami wodorowymi. Pociąg Coradia iLint zbudowany przez zakład Alstom w Salzgitter w Niemczech jest wyposażony w ogniwa paliwowe, które przekształcają wodór i tlen w energię elektryczną, eliminując tym samym szkodliwe emisje związane ze spalaniem paliwa. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.