Tomasz Wronkowski pokieruje Działem IT i Operacji Sodexo

Tomasz Wronkowski pokieruje Działem IT i Operacji Sodexo

Tomasz Wronkowski został Dyrektorem Działu IT i Operacji w firmie Sodexo Benefits and Rewards Services, wiodącego dostawcy kompleksowych usług motywacyjnych w Polsce. Na nowo utworzonym stanowisku będzie rozwijał kompetencje firmy w obszarze nowych technologii.

Tomasz Wronkowski posiada 18-letnie doświadczenie w branży IT. Przez ostatnie 3 lata zajmował stanowisko Project Director w Sodexo Benefits and Rewards Services w Paryżu, gdzie odpowiadał m.in. za zaprojektowanie i dostarczenie wewnętrznego globalnego ekosystemu informatycznego wspierającego wszystkie kluczowe procesy biznesowe i operacyjne w firmie. W procesie transformacji organizacji na poziomie globalnym był odpowiedzialny za wypracowanie nowego modelu operacyjnego IT, skonfigurowanie centralnego Digital Factory oraz nowego modelu architektury funkcjonalnej.

Obszar nowych technologii ma obecnie kluczowe znaczenie dla budowania i zwiększania przewagi konkurencyjnej w większości branż. Jako lider rynku usług motywacyjnych, Sodexo konsekwentnie rozwija własne rozwiązania w tym zakresie, korzystając z wiedzy i doświadczenia osób takich jak Tomasz Wronkowski. Jestem przekonany, że pracując pod jego kierunkiem, Dział IT i Operacji zaoferuje naszym klientom jeszcze lepsze produkty i rozwiązania.

Arkadiusz Rochala, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Generalny w Sodexo Benefits and Rewards Services

Wronkowski jest absolwentem Wydziału Cybernetyki warszawskiej Wojskowej Akademii Technicznej. Ukończył także studia Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego. Przez kilka lat pracował jako wykładowca w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki.
Swoje pasje rozwija w zespole muzycznym założonym z kolegami z Sodexo. W wolnym czasie uprawia lub ogląda sport i czyta literaturę popularno-naukową oraz kryminały.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Sodexo_Nowy_Dyrektor_IT_11_10_2018.docx

docx | 96,5 KB

Pobierz
Sodexo_Tomasz_Wronkowski.JPG

grafika | 464 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.