W te święta podaruj pracownikom więcej
W te święta podaruj pracownikom więcej

W te święta podaruj pracownikom więcej

Dziewięć na dziesięć firm w Polsce wręcza prezenty swoim pracownikom z okazji Bożego Narodzenia[1]! Nic dziwnego, że pracownicy czekają na gwiazdkę. Są ciekawi co z tej okazji przygotowali dla nich pracodawcy i co znajdą pod firmową choinką.  Znacznie bardziej ucieszą się z prezentu, który niesie ze sobą wartość dodaną niż z wręczonej gotówki czy przelewu na konto. Głównie dlatego w tym roku ponad połowa zatrudnionych otrzyma karty i kupony podarunkowe[2].

Więcej niż zwykły prezent

W tym roku Sodexo, lider rynku świadczeń pozapłacowych, przygotował limitowaną edycję Karty Podarunkowej z Pajacykiem, dzięki której pracownicy otrzymują znacznie więcej radości i przyjemności z bycia obdarowanym. Poza wartością nominalną środków przekazanych na karcie przedpłaconej, otrzymują swobodę i wygodę wyboru wymarzonego prezentu oraz dostęp do promocji i ofert specjalnych w tysiącach sklepów w Polsce i w Internecie.  

Więcej możliwości wyboru

Każda obdarowana osoba może z łatwością wykorzystać prezent dla siebie lub swoich bliskich – płacąc nią w każdym miejscu na świecie, w którym akceptowane są karty MasterCard, w Internecie czy wypłacając środki z bankomatu. Użytkownik może dokonywać płatności zbliżeniowo, przez Google Pay oraz samodzielnie zarządzać ustawieniami karty online lub przez aplikację, czyli zmienić PIN, sprawdzić saldo lub historię konta. Korzystanie z karty jest bezpieczne, bezpłatne i analogiczne proste jak korzystanie ze zwykłem, prywatnej karty płatniczej.

Więcej oszczędności

Analitycy prognozują, że tegoroczne święta będą jeszcze droższe niż rok temu, gdy rodzina wydała średnio 882 złote na świąteczne zakupy. Dlatego podarunki od pracodawcy wspierające budżet pracowników, gwarantujące oszczędności na świątecznych zakupach i podarunkach, takie jak karty podarunkowe, są przez nich bardzo doceniane. Wartość limitowanej Karty Podarunkowej z Pajacykiem podnosi fakt, że towarzyszą jej liczne akcje promocyjne, które można sprawdzić na w aplikacji mobilnej Sodexo dla Ciebie oraz na stronie DlaCiebie.Sodexo.pl. Do karty dołączane są specjalne kupony promocyjne dedykowane wyłącznie jej posiadaczom, które gwarantują zniżki u takich partnerów jak: Biedronka, Allegro, MediaMarkt, ShowMax i Alior Bank. Jest to o tyle istotne, że według badania „Świąteczne zakupy”[3] aż 97 proc. Polaków korzysta z takich ofert, a 44 proc. to poszukiwacze promocji, którzy dokonują zakupów wyłącznie podczas specjalnych okazji.

Limitowana edycja świątecznej Karty Podarunkowej Sodexo z Pajacykiem to oferta dla świadomych pracodawców, którzy chcą docenić swoich pracowników oraz wręczyć im nowoczesny prezent, który wpisze się w ich oczekiwania i potrzeby. Dając tę Kartę dajemy pracownikom jeszcze więcej radości i przyjemności z bycia obdarowanym.

Marta Robak, Junior Product Manager w Sodexo Benefits and Rewards Services w Polsce

Więcej wygody również dla pracodawcy

Zamówienie kart jest wyjątkowo proste, wystarczy podać ich liczbę, określić wartość doładowania oraz wykonać przelew. Sodexo gwarantuje szybką realizację zlecenia i dostawę zamówionych kart w ciągu zaledwie 72 godzin. Święty Mikołaj nie może się przecież spóźnić do pracowników. Co ważne pełna odpowiedzialność logistyczna oraz obsługa posprzedażowa spoczywa na Sodexo, a to pozwala uniknąć dodatkowej pracy zespołu HR zamawiającego, dla którego ostatni kwartał roku i tak jest bardzo intensywny. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że karty podarunkowe finansowane z ZFŚS, jako świadczenia pieniężne są zwolnione z podatku dochodowego do kwoty 1.000 zł na pracownika, a opłaty związane z zakupem, zasileniem i obsługą  z podatku VAT.
W_te_swieta_podaruj_wiecej.jpg

[1] Raport „Drogowskaz Motywacyjny 2018”[2] Raport „Drogowskaz Motywacyjny 2018”[3] Raport „Świąteczne zakupy”, Deloitte, 2017

Załączniki

Pobierz wszystkie

W_te_swieta_podaruj_pracownikom_wiecej_23_10_2018.docx

docx | 103 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.