Kuponami Sodexo nie zapłacimy w RTV EURO AGD
Kuponami Sodexo nie zapłacimy w RTV EURO AGD

Kuponami Sodexo nie zapłacimy w RTV EURO AGD

Sodexo Benefits and Rewards Services, lider na rynku usług motywacyjnych i świadczeń pracowniczych, z dniem 1 listopada 2018 r. kończy współpracę z siecią sklepów RTV EURO AGD w zakresie akceptacji kuponów.

Kupony Sodexo cieszą się dużą popularnością jako prezenty dla pracowników i nagrody w programach lojalnościowych, kierowanych do partnerów, dystrybutorów oraz hurtowników. Uprawniają one  do nabywania towarów i usług w wybranych punktach handlowych czy usługowych. Są akceptowane m.in. przez sklepy, kina i centra sportowo-rekreacyjne – w sumie ponad 50 tysięcy punktów akceptujących w całej Polsce.
Z listy sieci akceptujących Kupony Sodexo już niebawem zniknie 270 sklepów stacjonarnych RTV EURO AGD, oferujących sprzęt elektroniczny oraz sprzęt gospodarstwa domowego. Dotychczas w sklepach tej sieci można było płacić Kuponami Podarunkowymi i Premiowymi Sodexo oraz Kuponami Sodexo RTV-AGD, a także Kuponami Sodexo Gold Pass.

Sodexo zapewnia szeroki wybór punktów, w których można płacić kuponami za elektronikę i sprzęt AGD. Dbamy o to, by posiadacze naszych kuponów korzystali z usług najwyższej jakości i mogli robić zakupy w sklepach tych sieci, które zapewniają im wartość dodaną. Z wszystkimi partnerami, którzy taki warunek spełniają, kontynuujemy naszą współpracę i pracujemy nad jej dalszym rozwojem, bo naszym priorytetem jest zadowolenie parterów biznesowych oraz użytkowników naszych produktów.

Karolina Karolczak, Dyrektor ds. Zakupów i Współpracy z Partnerami w Sodexo Benefits and Rewards Service

Posiadacze kuponów i kart Sodexo mogą nadal realizować płatności w ogólnopolskich sieciach sklepów oferujących elektronikę użytkową oraz artykuły gospodarstwa domowego, w tym m.in. w sieciach Avans, Media Expert oraz Media Markt.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Sodexo_RTV_EURO_AGD_rozwiazanie_wspolpracy_30_10_2018.docx

docx | 97 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.