Lalki - 7 prezentowych hitów 2017
Lalki - 7 prezentowych hitów 2017

Lalki - 7 prezentowych hitów 2017

Opublikowany

Bez względu na panującą modę i zmiany jakim podlegały dziecięce zabawki, to lalki są ukochanymi zabawkami małych i większych dziewczynek. Jak pokazują wyniki badania przeprowadzonego przez IPSOS  na zlecenie Mattel „Zabawki są ważne”, aż 45% dziewczynek najbardziej lubi bawić się lalkami. To także, bez względu na okazję, najbardziej wyczekiwany prezent. Jakie więc lalki dziewczynki chciałyby znaleźć w tym roku choinką?

Barbie, Superbohaterki, a może urocze Enchantimals ze zwierzątkami?

 • 1. Zestaw Nurkowanie z delfinem – dla małych miłośniczek delfinów, morskich przygód
  i magicznych wysp. Idealny do odtwarzania przygód bohaterów z filmu „Barbie™ Delfiny
  z Magicznej Wyspy”, zarówno podczas ciepłych wakacji, jak i zimowych kąpieli w wannie.
 • 2. Tajemnicza syrena – doskonała towarzyszka bajkowych delfinów i nie tylko. Z pewnością pokochają ją małe dziewczynki.
 • 3. Księżniczka Magiczne Melodie – baśniowa lalka z krainy Dreamtopia ubrana w migoczący gorset. Nie tylko piękna, ale i grająca – umili każdy spacer.
 • 4. Interaktywny Koń Barbie – chodzi z gracją i w rytm melodii, reaguje na dotyk i polecenia, chrupie marchewkę i potrafi dużo, dużo więcej.
 • 5. Laleczki Enchantimals – słodkie mieszkanki Zaczarowanego Lasu. Uczą przyjaźni i szacunku dla zwierząt. Pasują do małych raczek oraz przedszkolnych i szkolnych plecaków.
 • 6. Leśna Nimfa – drzewna nimfa, z którą można stworzyć magiczny, pełen zabawy ogród. Pobudzi wyobraźnię każdej małej właścicielki.
 • 7. Lalki Superbohaterki – idealne partnerki, z którymi dziewczynki mogą wyruszyć na niejedną misję ratunkową, podobnie jak bohaterki serialu DC Super Hero Girls.
Nurkowanie_z_delfinem_FBD63.pngTajemnicza_Syrena_FBD64.pngLesna_Nimfa_FCV59.pngLalki_Superbohaterki_DLT61.pngKsiezniczka_Magiczne_Melodie_DYX28.pngInteraktywny_Kon_Barbie_FRV36.pngEnchantimals_DVH87.png

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

7_ lalek_prezentowych_hitow2017_20_12_2017.doc

doc | 230 KB

Pobierz

Nowy marketing manager w Continental

Z początkiem roku stanowisko marketing managera opon użytkowych w Continental Opony Polska objęła Marta Oknińska.