Barbie On The Go – nowa linia zabawek od Mattel
Barbie On The Go – nowa linia zabawek od Mattel

Barbie On The Go – nowa linia zabawek od Mattel

Opublikowany

Mattel, światowy lider branży dziecięcej, wprowadził na polski rynek nową linię zabawek -  BarbieTM On The Go. Nowość to zestawy torów z myjnią samochodową, pocztą lub wesołym miasteczkiem, które można ze sobą dowolnie łączyć i uzupełniać innymi modelami z kolekcji. Gamę produktów dopełniają samodzielnie jeżdżące samochodziki i skutery z napędem na baterie z dołączonymi laleczkami oraz tory do wyścigów konnych w kompletach z kucykami i małymi dżokejkami.

Nowa kategoria w ofercie Mattel to odpowiedź na oczekiwania dziewczynek, które nie tylko lubią bawić się samochodzikami, ale chciałyby także wspólnie z chłopcami, budować własne tory do wyścigów aut lub organizować zawody jeździeckie. Od teraz miłośniczki lalek Barbie do zabawy, już nie tylko „dziewczyńskiej”, mogą zaprosić także kolegów i braci. Zestawy Barbie™ On The Go można łączyć, co może również zainteresować chłopców. Zapewne spodobają się im także zasilane na baterię samodzielnie jeżdżące koniki, skuterki i samochodziki. Do wyboru dzieci mają większe zestawy z torami oraz kolekcję pojazdów i kucyków z lalkami. Dostępne są również 4 rodzaje pojedynczo sprzedawanych laleczek. Taka gama produktów stwarza możliwość systematycznego rozwijania i powiększania zestawów, budowania małych miasteczek czy organizowania zabaw w szerszym gronie. To  atrakcyjna oferta zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, którzy mogą wspólnie realizować wyjątkowe scenariusze zabaw.
Barbie On the Go

Barbie On the Go

Zestawy z linii Barbie™ On The Go

Barbie™ On The Go Myjnia Samochodowa to kolorowa, dziecięca miniatura samochodowego spa. Mamy tu tor, po którym poruszają się auta, myjnię z całym systemem znaków i sygnalizacji, obracające się pod wpływem ruchu pojazdu szczotki, kurtynę myjącą, no i oczywiście mały samochodzik. Chociaż w świecie dorosłych właściciele kabrioletów nie wjeżdżają na myjnię z otwartym dachem, to zabawa Barbie™ On The Go wprowadza dzieci w świat wyobraźni, w którym wszystko jest możliwe. Jeśli więc zechcą, to mogą w swoje małej myjni myć także koniki lub skutery z innych zestawów.

Barbie™ On The Go Wesołe miasteczko to dziecięcy generator ekstremalnych emocji. Na małych zabawowiczów czeka karuzela z trzema miejscami dla fanów wysokich obrotów. Ponadto pasjonatki konnych przejażdżek wraz z małą Barbie mogą tu także pokonywać przeszkody oraz wprawiać w ruch wahadłowe wrota bramy czy obrotową latarnię. Jeśli Barbie zechce wziąć udział w wyścigach kucyków lub przesiąść się na skuter potrzebny będzie inny zestaw BarbieTM On The Go, który bez problemu każde dziecko połączy z zestawem Wesołe Miasteczko.
Barbie™ On The Go Wyścig kucyków to zabawa w wielką gonitwę dla małych dżokejek. Kolorowy tor jest pełen ruchomych elementów, które aktywuje galopująca na kucyku Barbie. W każdym wyścigu zawodniczka mija wahadłowe wrota bramki startowej, obracającą się tabelę wyników i stojak z girlandą. Takie zawody z pewnością dostarczą dużo emocji, szczególnie, gdy kibicować będą inne małe laleczki.
Barbie™ On The Go Poczta to zabawa w wysyłanie, przewożenie i dostarczanie paczek i listów. Mała Barbie może przyjmować i wydawać przesyłki, a dzięki napędzanemu bateriami skuterowi z przyczepą może je sprawnie dostarczać. W drodze do odbiorców mała listonoszka musi pokonywać przeszkody, uważać na znaki i czekać na otwarcie bramek. Liczy się czas, bo być może inne laleczki czekają na ważne przesyłki.
Wszystkie zestawy i elementy można dowolnie łączyć i tworzyć własne miasteczko, a dodatkowe, sprzedawane osobno pojazdy i laleczki dają nieograniczone możliwości zabawy, do której można zaprosić rodzeństwo i rodziców. Więcej informacji na stronie: www.barbie.com.

Barbie On the Go<br>

Barbie On the Go

otglogo.jpgBarbie On the Go Wesołe miasteczko<br>Barbie On the Go <br>Barbie On the Go Myjnia samochodowa<br>Barbie On the Go Poczta<br>Barbie On the Go<br>Barbie On the Go<br>FHV63_c_17_738.jpgsku.jpgFHV70_c_17_edit.jpgkonie.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Barbie_On_The_Go_informacja_prasowa_5_02_2018.docx

docx | 669 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Mama – bohaterka dnia codziennego

temu

Swoje święto obchodzi 26 maja i na co dzień pełni wiele ról. Jest opiekunką, pocieszycielką, nauczycielką, przewodniczką oraz managerem, który przez całą dobę planuje i realizuje niezliczone zadania. Mama -  jedna z najważniejszych osób w życiu każdego, nie tylko małego człowieka, bohaterka i niedościgniony wzór.
Barbie On The Go z Nagrodą Dzieci 2018

temu

Tegoroczna nowość od firmy Mattel, linia - BarbieTM On The Go otrzymała Nagrodę Dzieci w plebiscycie Zabawka Roku 2018. Dzieci doceniły walory zabawki - laleczki, samodzielnie jeżdżące pojazdy i kucyki oraz tory, które można ze sobą dowolnie łączyć i tworzyć własne układy.
Zaangażowanie dzieci, czyli przepis na wspólne działanie i zabawę nie tylko od święta

temu

Zbliżające się Święta Wielkiej Nocy to nie tylko okazja do spotkań w rodzinnym gronie. To także niepowtarzalna szansa, by przedświąteczne przygotowania wykorzystać do wspólnej zabawy z dziećmi. Dla małych domowników zaangażowanie w porządki lub gotowanie może być trening
BARBIE® WYRÓŻNIA MARTYNĘ WOJCIECHOWSKĄ

temu

6 marca 2018 roku podczas uroczystej gali w Muzeum Etnograficznym w Warszawie Martyna Wojciechowska – dziennikarka i podróżniczka – została uhonorowana lalką Barbie Shero. Polka znalazła się w międzynarodowym gronie kilkunastu nagrodzonych, inspirujących osobowości, które motywują do działania i mogą być wzorem dla kolejnych pokoleń dziewczynek.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.