Futbolowa pasja napędzana niemiecką technologią

Futbolowa pasja napędzana niemiecką technologią

Opublikowany

Continental Opony Polska z pasją pomaga spełnić marzenia 400 młodych piłkarzy rywalizujących w Mistrzostwach Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. W tym roku dzieci pojadą na Mistrzostwa Europy UEFA Under-21, aby kibicować najlepszym zawodnikom poniżej 21 roku życia.

Polski oddział koncernu Continental, jako firma społecznie odpowiedzialna, pomaga najmłodszym rozwijać ich futbolowe pasje. Od 6 lat wspiera najlepsze drużyny piłkarskie złożone z podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych i jest głównym sponsorem Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Ponadto jest również głównym sponsorem Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, które rozgrywane są od 2013 roku w Warszawie. Do tej pory odbyło się 7 turniejów krajowych i 4 edycje Mistrzostw Świata, w których łącznie udział wzięło niemal 3000 dzieciaków z 30 krajów.

Continental nagradza pasję

W tym roku, dzięki wsparciu Continental Opony Polska, 400 zawodników biorących udział w tegorocznych Mistrzostwach Polski Dzieci z Domów Dziecka będzie mogło na żywo obejrzeć zmagania piłkarzy, którzy zagrają w Mistrzostwach Europy UEFA Under-21.

Wierzymy, że dzięki takim akcjom dzieci uwierzą we własne siły oraz zrozumieją, że sportowa pasja i ciężka praca mogą zmienić ich życie. Będą mogli zobaczyć swoich idoli i poczuć atmosferę rywalizacji na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że nasza pasja do motoryzacji wspiera ich piłkarską pasję!

Ewa Ostapczuk–Wasilewska, Media & Communication Manager w Continental Opony Polska

Mistrzostwa Europy UEFA Under-21 odbędą się w dniach 16-30 czerwca 2017 roku. Młode piłkarskie talenty będą rywalizować na stadionach w Bydgoszczy, Gdyni, Kielcach, Krakowie, Lublinie oraz Tychach. W Turnieju wezmą udział piłkarze urodzeni po 1 stycznia 1994 roku. To oznacza, że w składzie reprezentacji Polski mogą znaleźć się Arkadiusz Milik, Karol Linetty, Piotr Zieliński czy Bartosz Kapustka, którzy mają już status graczy pierwszej reprezentacji.
Mistrzostwa_DzD_Continental.jpgMistrzostwa_DzD_Continental (1).jpgMistrzostwa_DzD_Continental (2).jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Pasja_napedzana_niemiecka_technologia_21_03_2017.txt

txt | 3,76 KB

Pobierz
Mistrzostwa_DzD_Continental (1).jpg

grafika | 533 KB

Pobierz
Mistrzostwa_DzD_Continental.jpg

grafika | 799 KB

Pobierz
Mistrzostwa_DzD_Continental (2).jpg

grafika | 218 KB

Pobierz
Pasja_napedzana_niemiecka_technologia_21_03_2017.docx

docx | 133 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nowy marketing manager w Continental

temu

Z początkiem roku stanowisko marketing managera opon użytkowych w Continental Opony Polska objęła Marta Oknińska.
Continental poprawia wydajność pojazdów rolniczych

temu

Organizacja Narodów Zjednoczonych szacuje, że do 2030r. konieczne będzie zapewnienie żywności w takiej ilości, aby zaspokoić potrzeby ponad 8 miliardów ludzi. Jednocześnie zmniejsza się wielkość obszarów i pól uprawnych, co dla rolników oznacza konieczność zwiększenia efektywności działań. Continental, światowy lider w zakresie produkcji ogumienia, w odpowiedzi na potrzeby rolnictwa uzupełnił ofertę o innowacyjne rozwiązanie zwiększające efektywność ekonomiczną i wydajność prac rolniczych – technologię N.flex wykorzystaną w produkcji opon Tractor70 oraz Tractor85.
Continental z tytułem Superbrands 2018

temu

Marka Continental, reprezentowana w Polsce przez firmę Continental Opony Polska, otrzymała prestiżowy tytuł Superbrands 2018 i znalazła się w gronie marek, które cieszą się doskonałą reputacją oraz rozpoznawalnością wśród konsumentów.
Continental wspiera przemysł budowlany

temu

Continental, światowy lider w produkcji gąsienic gumowych dla budownictwa, specjalnie do maszyn pracujących w najbardziej ekstremalnych warunkach na budowach, opracował gąsienice gumowe Trackman XP. Oferta dla przemysłu budowlanego została uzupełniona także o taśmy przenośnikowe ze zbrojeniem stalowym.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.