Nowy marketing manager w Continental

Nowy marketing manager w Continental

Z początkiem roku stanowisko marketing managera opon użytkowych w Continental Opony Polska objęła Marta Oknińska.

Marta Oknińska z branżą oponiarską jest związana od ponad 8 lat. Od 2012 roku swoją karierę zawodową rozwija pracując w Continental Opony Polska. Przez ostatnie 3 lata była Retail Marketing Managerem i odpowiadała za rozwój sieci serwisów BestDrive, wdrożenie rebrandingu sieci oraz działania marketingowe, ze szczególnym naciskiem na działania w e-commerce.
Do jej obowiązków jako marketing managera opon użytkowych będzie należało planowanie
oraz wdrażanie strategii marketingowej, a także nadzorowanie projektów komunikacyjnych marek opon ciężarowych należących do koncernu Continental, takich jak: Barum, Uniroyal, Semperit, czy Matador. 
Oknińska zastąpiła Marcina Cywińskiego, który objął funkcję managera ds. sprzedaży opon specjalistycznych i na nowo utworzonym stanowisku będzie odpowiadał za rozwój segmentu radialnych opon rolniczych oraz ogumienia przeznaczonego do maszyn OTR Radial.
Marta Oknińska jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku nauki polityczne. Ukończyła także studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku project management. Interesuje się literaturą przygodową oraz podróżami.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Marta_Okninska_nowym_marketing_managerem_16_01_2018.doc

doc | 137 KB

Pobierz
Continental_Marta_Okninska_foto.JPG

grafika | 4,63 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Continental z Drive Solution Managerem

Krzysztof Otrząsek objął funkcję menedżera ds. rozwiązań cyfrowych w Continental Opony Polska. Na nowo utworzonym stanowisku będzie odpowiedzialny za rozwój oraz wdrażanie inteligentnych rozwiązań cyfrowych dla opon do ciężarówek, autobusów i pojazdów specjalistycznych zarówno na rynku polskim, jak i w krajach nadbałtyckich.
Zimówki do każdej ciężarówki

W większości państw europejskich korzystanie z opon zimowych do pojazdów ciężarowych jest precyzyjnie zdefiniowane przez ustawodawcę. Obowiązek stosowania opon zimowych może być uzależniony od warunków pogodowych, sygnalizacji albo mieć charakter sezonowy, ale zawsze priorytetem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa na drogach. Od niedawna nowe regulacje w tym zakresie zaczęły obowiązywać w Niemczech. Continental już teraz w pełni spełnia wymagania określone w przepisach obowiązujących po zachodniej granicy Polski, oferując nowoczesne opony zimowe do pojazdów użytkowych na każdą oś pojazdu.
Continental wybrał najlepsze serwisy oponiarskie 2016 r.

Continental już po raz siódmy nagrodził najlepsze w Polsce serwisy oponiarskie należące do sieci Conti360°, które znacząco wyróżniły się rzetelnością i profesjonalizmem w relacjach z klientami flotowymi.
Sieć Conti360° z nowym menedżerem

Łukasz Tymoszczuk od marca 2017 roku pełni funkcję menedżera zarządzającego Conti360° Fleet Services w Continental Opony Polska. Zastąpił na tym stanowisku Łukasza Puchałę, który został menedżerem nadzorującym sieć Best Drive.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.