Dzieci z Domów Dziecka zawalczą o Mistrzostwo Świata!

Dzieci z Domów Dziecka zawalczą o Mistrzostwo Świata!

Opublikowany

Już 16 lipca, w niedzielę, 24 drużyny z 3 kontynentów staną do walki o tytuł Mistrza Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Piątej edycji Turnieju towarzyszyć będzie mnóstwo atrakcji. Jedną z nich jest Targ Śniadaniowy, podczas którego będzie można spróbować przeróżnych przysmaków. Mistrzostwa Świata oraz Targ odbędą się na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Dwa wydarzenia, na które warto się wybrać w weekend

Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej to nie tylko sportowe emocje i kibicowanie, ale przede wszystkim doskonała zabawa na świeżym powietrzu, w gronie rodziny i najbliższych. W niedzielę, 16 lipca Turniejowi towarzyszyć będzie Targ Śniadaniowy, który wystartuje o godzinie 10:00. Oficjalne otwarcie części sportowej na płycie głównej Stadionu Legii Warszawa odbędzie się o 11:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Dzieciaki z całego świata w Warszawie

W tegorocznych Mistrzostwach Świata Dzieci z Domów Dziecka wezmą udział zespoły m.in. z Japonii, Estonii, Węgier, Tajlandii, Wietnamu, Serbii, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Jordanii, Słowenii, Litwy, Irlandii, Niemiec i Francji. W turnieju wystąpi także zespół w biało-czerwonych barwach – do polskiej reprezentacji powołani zostali najlepsi zawodnicy VIII Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka, które odbyły się w kwietniu b.r. w Warszawie.

Mistrzostwa pełne atrakcji

Poza emocjonującą rywalizacją o tytuł najlepszej na świecie dziecięcej drużyny futbolowej, na fanów piłki nożnej czeka znacznie więcej atrakcji! Kibice będą mieli okazję obejrzeć mecz pokazowy gwiazdy telewizji vs. gwiazdy Internetu. Na murawie pojawią się m.in. Tomasz Oświeciński, Jacek Rozenek, Leszek Stanek, Andrzej Andrzejewski, Magic of Y, Nexos, Junajted czy AdBuster. W meczu wezmą udział także legendy polskiej i światowej piłki - Dariusz Dziekanowski, Jacek Krzynówek, Tomasz Kłos, Radosław Gilewicz, Rui Barros (Juventus F.C), Frank Verlaat (Ajax Amsterdam) czy John Collins (Celtic). Ponadto, każdy zawodnik będzie miał okazję sprawdzić swoje możliwości w specjalnej konkurencji – ContiTest – przygotowanej zarówno dla strzelców, jak i bramkarzy. Jej uczestnicy będą musieli wykazać się celnością i trafić do opony Continental zawieszonej w bramce.

Wsparcie Continental

Continental Opony Polska jest sponsorem głównym Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej od pierwszej edycji turnieju. Ponadto od 2011 jest także głównym sponsorem lokalnych rozgrywek – Mistrzostw Polski i wspiera najlepsze drużyny piłkarskie złożone z wychowanków placówek opiekuńczych z całej Polski. W tym roku wszyscy zawodnicy biorący udział w VIII Mistrzostwach Polski otrzymali nagrodę specjalną od Continental – wyjazd i bilet na mecze rozgrywane w ramach Mistrzostw Europy UEFA dla zawodników poniżej 21 roku życia, które odbywają się w dniach 16–30 czerwca 2017 w pięciu miastach w Polsce.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Mistrzostwa_Swiata_Dzieci_z_Domow_Dziecka (1).jpg

grafika | 614 KB

Pobierz
Mistrzostwa_Swiata_Dzieci_z_Domow_Dziecka (2).jpg

grafika | 581 KB

Pobierz
Dzieci_z_Domow_Dziecka_zawalcza_o_tytul_Mistrza_Swiata_29_06_2017.docx

docx | 136 KB

Pobierz
Dzieci_z_Domow_Dziecka_zawalcza_o_tytul_Mistrza_Swiata_29_06_2017.txt

txt | 4,55 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nowy marketing manager w Continental

temu

Z początkiem roku stanowisko marketing managera opon użytkowych w Continental Opony Polska objęła Marta Oknińska.
Continental poprawia wydajność pojazdów rolniczych

temu

Organizacja Narodów Zjednoczonych szacuje, że do 2030r. konieczne będzie zapewnienie żywności w takiej ilości, aby zaspokoić potrzeby ponad 8 miliardów ludzi. Jednocześnie zmniejsza się wielkość obszarów i pól uprawnych, co dla rolników oznacza konieczność zwiększenia efektywności działań. Continental, światowy lider w zakresie produkcji ogumienia, w odpowiedzi na potrzeby rolnictwa uzupełnił ofertę o innowacyjne rozwiązanie zwiększające efektywność ekonomiczną i wydajność prac rolniczych – technologię N.flex wykorzystaną w produkcji opon Tractor70 oraz Tractor85.
Continental z tytułem Superbrands 2018

temu

Marka Continental, reprezentowana w Polsce przez firmę Continental Opony Polska, otrzymała prestiżowy tytuł Superbrands 2018 i znalazła się w gronie marek, które cieszą się doskonałą reputacją oraz rozpoznawalnością wśród konsumentów.
Continental wspiera przemysł budowlany

temu

Continental, światowy lider w produkcji gąsienic gumowych dla budownictwa, specjalnie do maszyn pracujących w najbardziej ekstremalnych warunkach na budowach, opracował gąsienice gumowe Trackman XP. Oferta dla przemysłu budowlanego została uzupełniona także o taśmy przenośnikowe ze zbrojeniem stalowym.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.