Shell Helix Dobrą Marką 2017
Shell Helix Dobrą Marką 2017

Shell Helix Dobrą Marką 2017

Opublikowany

Marka Shell Helix została wyróżniona prestiżowym tytułem DOBRA MARKA 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii oleje silnikowe. To już siódma nagroda przyznana w Polsce olejom wyprodukowanym w Technologii Shell PurePlus przez konsumentów i ekspertów branżowych w ciągu trzech lat.

Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma ma na celu wyłonienie najlepszych, najbardziej rozpoznawalnych i rozwojowych marek na polskim rynku. Podstawą do wyróżnienia są m.in. pozycje rynkowe poszczególnych marek, ich progres, jakość oferowanych produktów lub usług czy stopień zaufania konsumentów oraz klientów.

Dziękujemy wszystkich konsumentom za zaufanie, które jest naszą główną motywacją do ciągłego rozwoju i podnoszenia jakości naszych produktów. Oleje silnikowe Shell Helix to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów dostępnych obecnie na polskim rynku. Jesteśmy dumni, że ich najwyższa jakość jest doceniana nie tylko przez specjalistów branżowych.

Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży Shell Polska Sp. z o.o.

Rewolucja w olejach silnikowych

Oleje Shell Helix zostały wprowadzone na rynek na początku 2014 roku. To co je wyróżnia, to rewolucyjna technologia produkcji. Oleje Shell Helix Ultra zostały wyprodukowane z gazu ziemnego przy wykorzystaniu opatentowanej Technologii Shell PurePlus, która gwarantuje uzyskanie czystej i klarownej bazy olejowej, praktycznie pozbawionej wszelkich zanieczyszczeń znajdujących się w ropie naftowej[1]. Wyprodukowane w tej innowacyjnej technologii oleje bazowe cechują się lepszą stabilnością lepkości bazy olejowej dzięki niespotykanie wysokiemu wskaźnikowi lepkości, niższym współczynnikiem tarcia oraz mniejszą lotnością w porównaniu z tradycyjnymi olejami bazowymi grupy II i grupy III[2].


Do tej pory oleje silnikowe Shell Helix zostały docenione już siedmioma prestiżowymi wyróżnieniami przyznawanymi przez konsumentów i ekspertów branżowych. Oprócz tytułu „DOBRA MARKA 2017– Jakość, Zaufanie, Renoma” są to: „Innowacja 2014 Roku”, godło „Laur Konsumenta” w kategorii „Odkrycie Roku 2014”, certyfikat „Produkt Optymalny” w plebiscycie „Price Quality”, „Laur Konsumenta – Grand Prix 2015” oraz ,,Laur Konsumenta TOP MARKA 2016”.
 

[1] W oparciu o wyniki testu Sequence VG pod kątem szlamu z  wykorzystaniem 0W-40  
[2] W porównaniu ze specyfikacją API SN i w  oparciu i testy silnikowe według Sequence IVA i Sequence VIII  przeprowadzone w niezależnym laboratorium  

Godlo_Dobra_Marka_2017.png

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Godlo_Dobra_Marka_2017.png

grafika | 176 KB

Pobierz
Shell_Helix_Dobra_Marka_2017_09_05_2017.doc

doc | 154 KB

Pobierz
Shell_Helix_logo.jpg

grafika | 166 KB

Pobierz
Shell_Helix_Dobra_Marka_2017_09_05_2017.txt

txt | 3,43 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Shell wprowadza na rynek nowy olej syntetyczny

temu

Shell rozszerza swoją ofertę niskopopiołowych olejów silnikowych o syntetyczny produkt Shell Helix HX8 ECT 5W-30. Nowy olej, przeznaczony do samochodów osobowych wyposażonych w silniki benzynowe, Diesla i zasilane gazem LPG, zapewnia optymalną ochronę jednostki napędowej w różnych warunkach jazdy. Produkt otrzymał aprobatę Volkswagen 504.00/507.00.
Wymiana oleju silnikowego przed zimą – dlaczego warto?

temu

Niezależnie od tego czy tegoroczna zima będzie atakowała śniegiem oraz mrozem czy okaże się lekka i deszczowa, warto przygotować swój samochód do nadchodzącego sezonu. Ekspert Shell Helix wyjaśnia, jakie korzyści może przynieść wymiana oleju silnikowego przed zimą.
Lepsza wydajność silników bolidów Ferrari dzięki Shell

temu

Oleje silnikowe do samochodów wyścigowych Shell Helix Ultra i paliwo Shell V-Power przyczyniły się do wzrostu wydajności silników pojazdów zespołu Scuderia Ferrari łącznie o 23,3% od końca sezonu 2014. Oznacza to, że bolidy na tej samej ilości paliwa mogą przejechać jedno okrążenie o ponad pół sekundy szybciej, co równa się średnio 30 sekundom na całym dystansie wyścigu!
Shell i Ducati rozszerzają współpracę

temu

Shell i Ducati ogłosili, że przedłużają partnerstwo techniczne o kolejne 3 lata. To oznacza, że okres ich współpracy przekroczy 20 lat! Od tej pory Shell jest już nie tylko wyłącznym dostawcą olejów motocyklowych dla Ducati do fabrycznego napełniania, ale także na rynek posprzedażowy. Zmiana łączy się z wprowadzeniem na rynek nowego oleju Shell Advance Ducati, opracowanego specjalnie na potrzeby motocykli szosowych Ducati.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.