Kup bilet, odbierz pakiet i chodź pomagaj!
Kup bilet, odbierz pakiet i chodź pomagaj!

Kup bilet, odbierz pakiet i chodź pomagaj!

Wystartowała internetowa sprzedaż biletów na ECCO Walkathon, największy charytatywny spacer świata, którego polska edycja odbędzie się 15 września 2018 roku na warszawskiej Agrykoli. 

Na  miejscu imprezy bilet wymieniany będzie na pakiet startowy składający  się m.in. z modnej i praktycznej torby na ramię w stylu skandynawskim,  butelki wody, jabłka i przewodnika po trasach. W prezencie dla  najmłodszych przygotowano także worek na buty i kolorowy plecaczek ECCO  Kids oraz darmowy bilet dziecięcy do duńskiego parku rozrywki LEGOLAND w  Billund.
Pakiet startowy ECCO Walkathon - bilet normalny <br>

Pakiet startowy ECCO Walkathon - bilet normalny

1 kilometr = 4 złote

Idea ECCO Walkathonu jest prosta: wystarczy kupić bilet, przyjść 15 września na warszawską Agrykolę i spacerować, a organizator akcji, firma ECCO, za każdy przebyty kilometr, wpłaci cztery złote na konto wybranej przez uczestnika fundacji charytatywnej. Wychodzone pieniądze będzie można przekazać na rehabilitację ruchową i neurologopedyczną podopiecznych Fundacji Radia ZET lub na rehabilitację domową i turnusy rehabilitacyjne dla dzieciaków z Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Z projektami obu Fundacji będzie się można zapoznać na miejscu imprezy. Uczestnicy mają do wyboru dwie trasy – 6 kilometrowa przeznaczona dla rodzin z małymi dziećmi i 10 kilometrowa dla zaawansowanych spacerowiczów.
ECCO Walkathon - zapraszamy na spacer!

ECCO Walkathon - zapraszamy na spacer!

Bilet, pakiet i spacerujemy!

Limitowana pula biletów normalnych i dziecięcych (do 12 roku życia) do nabycia
na stronie ecco.com i w wybranych sklepach ECCO i ECCO Kids w Polsce w cenie 39 złotych. Na miejscu imprezy bilet wymieniany jest na pakiet startowy składający się z: materiałowej, modnej i praktycznej torby na ramię w stylu skandynawskim, butelki wody, jabłka i przewodnika po trasach oraz identyfikatora. W pakietach startowych dla dzieci poniżej 12 roku życia przygotowano w prezencie kolorowy plecaczek i worek na buty ECCO Kids oraz bilet dziecięcy dla jednej osoby do duńskiego parku rozrywki LEGOLAND w Billund.
Pakiet startowy ECCO Walkathon 2018 - bilet dzięciecy 

Pakiet startowy ECCO Walkathon 2018 - bilet dzięciecy 

Podczas spaceru na identyfikator należy nakleić naklejki otrzymane w punktach kontrolnym zlokalizowanych na trasach. Po powrocie na Agrykolę należy go zwrócić z zaznaczeniem na jaką fundację chcemy przekazać „wychodzone” pieniądze.

Polacy kochają ECCO Walkathon 

Do tej pory w dziewięciu polskich edycjach akcji udział wzięło ponad 153 tysięcy spacerowiczów, którzy niemal 31 razy okrążyli ziemi, by ECCO mogło przekazać blisko 5,5 miliona złotych na cele charytatywne.
Załączniki

Pobierz wszystkie

EW_Pakiet_dzieciecy_2018.jpg

grafika | 7,43 MB

Pobierz
EW_pakiet_normalny_2018.jpg

grafika | 4,42 MB

Pobierz
ECCO_Walkathon_bilety_online_pakiety_startowe_23_08_2018.docx

docx | 713 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
400 000 złotych na rehabilitację dzieciaków!

Za nami dziesiąta edycja ECCO Walkathon, największego charytatywnego spaceru świata, który odbył się na warszawskiej Agrykoli. 10 tysięcy osób wspólnie pokonało ponad 81 000 kilometrów, by ECCO mogło przekazać na cele charytatywne 364 944 złotych. Dodatkowo, dzięki zdjęciom ze spacerów, zebrano 40 000 złotych na alpakoterapię w warszawskim ZOO! Wspólnie na Agrykoli bawiło się i spacerowało 16 000 osób.
10 000 ludzi chce spacerować i pomagać!

Niemal 10 000 osób weźmie udział w ECCO Walkathonie, największym charytatywnym spacerze świata, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 15 września 2018 roku na warszawskiej Agrykoli. Za każdy przebyty kilometr ECCO przekaże 4 złote na rehabilitację dzieci. Na uczestników spaceru czekają także liczne atrakcje, koncerty Grzegorza Hyżego i Kamila Bednarka oraz spotkania z gwiazdami. Jaka kwota w tym roku trafi na konto fundacji TVN nie jesteś sam i Radia ZET? Czy uda się uzbierać 40 000 złotych dla warszawskiego ZOO? Przekonamy się już w sobotę!
Każdy krok to pieniądz - wspieraj Fundację Radia ZET w ECCO Walkathon

Jedną z organizacji, na którą uczestnicy będą mogli przeznaczyć wychodzone podczas ECCO Walkathonu pieniądze, jest Fundacja Radia ZET. Zebrane środki zostaną przeznaczone na rehabilitację ruchową i neurologopedyczną podopiecznych tej Fundacji. Polska edycja tego największego charytatywnego spaceru świata, odbędzie się już 15 września na warszawskiej Agrykoli.
ECCO podbija stawkę dla warszawskiego ZOO

Czy zdjęcia ze spacerów mogą być warte 30 000 złotych? Teraz tak! W ciągu zaledwie kilkudziesięciu dni 500 internautów nadesłało swoje zdjęcia i zebrało kwotę 20 000 złotych. ECCO zdecydowało się podbić stawkę i jeśli znajdzie się kolejnych 250 osób, które zechcą wesprzeć alpakoterapię, na konto Fundacji Panda, działającej przy warszawskim ZOO, wpłaci dodatkowe 10 000 złotych, czyli w sumie aż 30 000 złotych. Akcja trwa do ECCO Walkathonu, który odbędzie się już 15 września na Agrykoli w Warszawie.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.