Wszystko inne uregulujesz kartą euroShell
Wszystko inne uregulujesz kartą euroShell

Wszystko inne uregulujesz kartą euroShell

Opublikowany

Nowoczesne karty flotowe to klucz do świata bezgotówkowych transakcji w trasie. Kartą euroShell można regulować wszystkie wydatki bezpośrednio związane z podróżą w całej Europie – zaczynając od paliwa, poprzez zakupy na stacji oraz myjnie, a kończąc na opłatach za autostrady, tunele, mosty czy promy. Jeśli dodamy do tego odzyskiwanie VAT-u i akcyzy z większości krajów europejskich okaże się, że nawet najdłuższą trasę można przejechać bez gotówki w kieszeni, a wszystko rozliczyć potem jedną fakturą zbiorczą. Taka funkcjonalność i prostota, zarówno dla kierowcy, jak i dla zarządzającego flotą sprawia, że stale rośnie liczba klientów korzystających z kart euroShell.

Kierowcy w trasie mogą pokonać tysiące kilometrów i przekroczyć granice wielu państw, dlatego potrzebują wygodnego rozwiązania, dzięki któremu uregulują wszystkie płatności bezgotówkowo, czyli bezpiecznie i bezproblemowo. 

Wiele dróg, jedna karta

Karta euroShell jest akceptowana na ponad 900 stacjach paliw w Polsce i w 22 000 punktów w 35 krajach w Europie. Dzięki temu kierowcy mają niemal nieograniczone możliwości planowania tras – bez konieczności zbaczania z kursu by zatankować samochód, zrobić zakupy czy zjeść posiłek lub napić się na stacjach Shell aromatycznej kawy Costa. Kartą euroShell można również regulować opłaty i należności nie tylko za autostrady, ale także tunele, mosty, a nawet promy czy przejazdy koleją oraz parkingi.

Karta euroShell zabezpiecza zdecydowaną większość płatności, które kierowca musi uregulować w trasie po całej Europie – niezależnie od tego czy jedzie w służbową podróż samochodem osobowym czy przewozi ładunek ciężarówką. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i prostotę wszystkich operacji – tak aby jak najefektywniej wspierać zarządzających flotą w ich codziennej pracy

Robert Karolczak, Marketing Manager Poland, euroShell, Baltics & Ukraine Commercial Fleet.

Podatki najprościej 

Trasy międzynarodowe to także kwestie podatkowe, dlatego euroShell oferuje transparentny i szybki zwrot VAT z 31 krajów w Europie m.in. za paliwo, opłaty drogowe oraz wydatki związane z naprawami, co nie zawsze jest możliwe w przypadku płatności gotówką. Z kartą euroShell możliwy jest również zwrot akcyzy za olej napędowy zakupiony w Belgii, Francji, Słowenii, Włoszech, Hiszpanii oraz na Węgrzech.

Bezcenne bezpieczeństwo

Karta euroShell to najbezpieczniejsze rozwiązanie zarówno dla kierowców, którzy nie muszą przewozić ze sobą gotówki, jak i dla zarządzających flotą. Każda transakcja jest potwierdzana indywidualnym kodem PIN, kasjerzy sprawdzają zgodność karty z numerem rejestracyjnym auta, do którego jest przypisana, a wszystkie płatności można monitorować na bieżąco dzięki aplikacji internetowej Shell Card Online. Rozbudowane funkcje tej platformy umożliwiają menedżerowi kontrolę zużycia paliwa, generowanie raportów, zmianę limitów transakcji oraz ustawianie alertów ostrzegających o podejrzanych transakcjach.

Kilometry trasy, jedna faktura

Mnogość opłat na trasie, a w konsekwencji faktur i rozliczeń z wielu krajów i w różnych językach, może przyprawić o zawrót głowy. Karta euroShell umożliwia zintegrowanie wszystkich płatności związanych bezpośrednio z podróżą i transportem na terenie Polski oraz Europy w jednym miejscu i na jednej zbiorczej fakturze. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala na dokładną analizę kosztów i porządkuje procesy administracyjne, ale także przyspiesza odzyskiwanie podatku VAT. 
Z kartą euroShell podróże i transport towarów są znacznie wygodniejsze, a konsolidacja różnego rodzaju płatności to oszczędność nie tylko czasu, ale przede wszystkim pieniędzy. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

euroShell_karta_paliwowa_zdjecie.jpg

grafika | 169 KB

Pobierz
Wszystko_inne_uregulujesz_karta_euroShell_22_03_2017.doc

doc | 48 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nowy system transakcyjny do obsługi kart flotowych euroShell

temu

Od połowy listopada, klienci kart flotowych euroShell mogą korzystać z nowego systemu transakcyjnego do obsługi kart oraz z nowej platformy Shell Card Online. Nowe rozwiązania nie tylko usprawnią i ułatwią procesy związanie z zamówieniami, rozliczeniami oraz obsługą kart flotowych, ale także zapewnią flotom jeszcze wyższy poziom kontroli i bezpieczeństwa transakcji realizowanych kartami euroShell.
Bezpiecznie w trasie z euroShell

temu

Karty flotowe są już standardem w firmach transportowych. Umożliwiają bezgotówkowe regulowanie  płatności nie tylko za paliwo, ale także za opłaty drogowe, myjnie czy zakupy na stacjach. Są wygodne w użyciu, a przede wszystkim bezpieczne – brak konieczności posiadania gotówki. Nie oznacza to jednak, że kierowcy są zwolnieni z obowiązku dbania o bezpieczeństwo swoich kart. Eksperci euroShell przygotowali 5 zasad bezpieczeństwa w trasie, o których powinien pamiętać każdy użytkownik kart flotowych.
Stop nadużyciom czyli lepiej zapobiegać niż karać!

temu

Nieuczciwe praktyki kierowców są nadal poważnym problemem wielu przedsiębiorstw transportowych. Jak pokazują wyniki raportu „Nadużycia paliwowe” aż 97% menedżerów potwierdza, że oszustwa są powszechnym zjawiskiem w ich firmach[1]. Jednym z wyzwań stojących przed firmami jest wypracowanie mechanizmów i procedur, które pozwolą zapobiegać ewentualnym nadużyciom oraz zminimalizują ryzyko ewentualnych kradzieży. 
Shell i LOTOS jednoczą siły!

temu

Od 10 sierpnia 2017 karty flotowe LOTOS Biznes są akceptowane w polskiej sieci stacji paliwowych Shell. Już od ponad roku klienci flotowi Shell Polska korzystają ze stacji sieci LOTOS. Shell i LOTOS podwoiły w ten sposób liczbę stacji akceptujących wzajemnie bezgotówkowe transakcje za paliwa, zakupy w sklepach oraz myjnie.

Flotowy pakiet bezpieczeństwa euroShell

Ochrona przed nadużyciami, monitorowanie transakcji oraz pomoc w bieżącej kontroli wydatków floty składają się na nowy pakiet bezpieczeństwa w ramach oferty Shell. To zbiór rozwiązań, które nie tylko zapewnią bezpieczeństwo każdej płatności, ale także pomogą usprawnić procesy zarządzania finansami zarówno w małych, jak i dużych firmach transportowych.