Wszystko inne uregulujesz kartą euroShell
Wszystko inne uregulujesz kartą euroShell

Wszystko inne uregulujesz kartą euroShell

Opublikowany

Nowoczesne karty flotowe to klucz do świata bezgotówkowych transakcji w trasie. Kartą euroShell można regulować wszystkie wydatki bezpośrednio związane z podróżą w całej Europie – zaczynając od paliwa, poprzez zakupy na stacji oraz myjnie, a kończąc na opłatach za autostrady, tunele, mosty czy promy. Jeśli dodamy do tego odzyskiwanie VAT-u i akcyzy z większości krajów europejskich okaże się, że nawet najdłuższą trasę można przejechać bez gotówki w kieszeni, a wszystko rozliczyć potem jedną fakturą zbiorczą. Taka funkcjonalność i prostota, zarówno dla kierowcy, jak i dla zarządzającego flotą sprawia, że stale rośnie liczba klientów korzystających z kart euroShell.

Kierowcy w trasie mogą pokonać tysiące kilometrów i przekroczyć granice wielu państw, dlatego potrzebują wygodnego rozwiązania, dzięki któremu uregulują wszystkie płatności bezgotówkowo, czyli bezpiecznie i bezproblemowo. 

Wiele dróg, jedna karta

Karta euroShell jest akceptowana na ponad 900 stacjach paliw w Polsce i w 22 000 punktów w 35 krajach w Europie. Dzięki temu kierowcy mają niemal nieograniczone możliwości planowania tras – bez konieczności zbaczania z kursu by zatankować samochód, zrobić zakupy czy zjeść posiłek lub napić się na stacjach Shell aromatycznej kawy Costa. Kartą euroShell można również regulować opłaty i należności nie tylko za autostrady, ale także tunele, mosty, a nawet promy czy przejazdy koleją oraz parkingi.

Karta euroShell zabezpiecza zdecydowaną większość płatności, które kierowca musi uregulować w trasie po całej Europie – niezależnie od tego czy jedzie w służbową podróż samochodem osobowym czy przewozi ładunek ciężarówką. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i prostotę wszystkich operacji – tak aby jak najefektywniej wspierać zarządzających flotą w ich codziennej pracy

Robert Karolczak, Marketing Manager Poland, euroShell, Baltics & Ukraine Commercial Fleet.

Podatki najprościej 

Trasy międzynarodowe to także kwestie podatkowe, dlatego euroShell oferuje transparentny i szybki zwrot VAT z 31 krajów w Europie m.in. za paliwo, opłaty drogowe oraz wydatki związane z naprawami, co nie zawsze jest możliwe w przypadku płatności gotówką. Z kartą euroShell możliwy jest również zwrot akcyzy za olej napędowy zakupiony w Belgii, Francji, Słowenii, Włoszech, Hiszpanii oraz na Węgrzech.

Bezcenne bezpieczeństwo

Karta euroShell to najbezpieczniejsze rozwiązanie zarówno dla kierowców, którzy nie muszą przewozić ze sobą gotówki, jak i dla zarządzających flotą. Każda transakcja jest potwierdzana indywidualnym kodem PIN, kasjerzy sprawdzają zgodność karty z numerem rejestracyjnym auta, do którego jest przypisana, a wszystkie płatności można monitorować na bieżąco dzięki aplikacji internetowej Shell Card Online. Rozbudowane funkcje tej platformy umożliwiają menedżerowi kontrolę zużycia paliwa, generowanie raportów, zmianę limitów transakcji oraz ustawianie alertów ostrzegających o podejrzanych transakcjach.

Kilometry trasy, jedna faktura

Mnogość opłat na trasie, a w konsekwencji faktur i rozliczeń z wielu krajów i w różnych językach, może przyprawić o zawrót głowy. Karta euroShell umożliwia zintegrowanie wszystkich płatności związanych bezpośrednio z podróżą i transportem na terenie Polski oraz Europy w jednym miejscu i na jednej zbiorczej fakturze. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala na dokładną analizę kosztów i porządkuje procesy administracyjne, ale także przyspiesza odzyskiwanie podatku VAT. 
Z kartą euroShell podróże i transport towarów są znacznie wygodniejsze, a konsolidacja różnego rodzaju płatności to oszczędność nie tylko czasu, ale przede wszystkim pieniędzy. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

euroShell_karta_paliwowa_zdjecie.jpg

grafika | 169 KB

Pobierz
Wszystko_inne_uregulujesz_karta_euroShell_22_03_2017.doc

doc | 48 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Faktura czarno na białym – przejrzyste rozliczenia karty flotowej

temu

Duża liczba faktur oraz paragonów, wystawianych w różnych krajach i w różnych językach,  z różnymi stawkami VAT, to tylko niektóre wyzwania fiskalne jakie stoją przez zarządcami flot operujących w Europie. Aby ułatwić prowadzenie i kontrolę rozliczeń księgowych, międzynarodowe firmy transportowe coraz częściej sięgają po karty flotowe, które integrują wszystkie płatności na jednej fakturze. Dlatego tak istotne jest, by otrzymywana faktura była przejrzysta i łatwa w interpretacji.
7 krajów z kartą euroShell i jednym urządzeniem

temu

Dla przewoźników międzynarodowych szczególnie istotna jest możliwość sprawnego i szybkiego regulowania opłat za autostrady i trasy szybkiego ruchu. Obecnie kraje należące do Unii Europejskiej stosują różne systemy rozliczeń, co wiąże się z koniecznością montażu kilku urządzeń pomiarowych w pojazdach. Już od kwietnia 2018 roku posiadacze kart flotowych euroShell przy użyciu jednego urządzenia pomiarowego będą mogli skorzystać z ujednoliconego elektronicznego systemu poboru opłat drogowych (EETS) aż w siedmiu krajach Europy.
Nowy system transakcyjny do obsługi kart flotowych euroShell

temu

Od połowy listopada, klienci kart flotowych euroShell mogą korzystać z nowego systemu transakcyjnego do obsługi kart oraz z nowej platformy Shell Card Online. Nowe rozwiązania nie tylko usprawnią i ułatwią procesy związanie z zamówieniami, rozliczeniami oraz obsługą kart flotowych, ale także zapewnią flotom jeszcze wyższy poziom kontroli i bezpieczeństwa transakcji realizowanych kartami euroShell.
Bezpiecznie w trasie z euroShell

temu

Karty flotowe są już standardem w firmach transportowych. Umożliwiają bezgotówkowe regulowanie  płatności nie tylko za paliwo, ale także za opłaty drogowe, myjnie czy zakupy na stacjach. Są wygodne w użyciu, a przede wszystkim bezpieczne – brak konieczności posiadania gotówki. Nie oznacza to jednak, że kierowcy są zwolnieni z obowiązku dbania o bezpieczeństwo swoich kart. Eksperci euroShell przygotowali 5 zasad bezpieczeństwa w trasie, o których powinien pamiętać każdy użytkownik kart flotowych.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.