Nowy system transakcyjny do obsługi kart flotowych euroShell
Nowy system transakcyjny do obsługi kart flotowych euroShell

Nowy system transakcyjny do obsługi kart flotowych euroShell

Opublikowany

Od połowy listopada, klienci kart flotowych euroShell mogą korzystać z nowego systemu transakcyjnego do obsługi kart oraz z nowej platformy Shell Card Online. Nowe rozwiązania nie tylko usprawnią i ułatwią procesy związanie z zamówieniami, rozliczeniami oraz obsługą kart flotowych, ale także zapewnią flotom jeszcze wyższy poziom kontroli i bezpieczeństwa transakcji realizowanych kartami euroShell.

W celu wsparcia flot w codziennych obowiązkach oraz sprostania zmieniającym się potrzebom rynku transportowego, euroShell wdrożyło nowy, intuicyjny system transakcyjny do obsługi kart flotowych. Dzięki wprowadzonym funkcjonalnościom, nowy system transakcyjny umożliwia kontrolę transakcji w czasie rzeczywistym, elastyczność w definiowaniu ograniczeń dla poszczególnych kart, a także proste definiowanie ograniczeń zakupu produktów dla kart. Klienci mają do dyspozycji także nową, prostą w obsłudze platformę Shell Card Online do zarządzania kartami flotowymi euroShell.

Efektywne zarządzanie

Do wprowadzonych zmian należą nowe funkcje raportów na Shell Card Online, które pozwalają na łatwą i praktyczną analizę transakcji oraz szybkie pobieranie danych w celu ich dalszego przetwarzania w programie MS Excel®. Pojawiła się także funkcja tymczasowej blokady posiadanych kart na dowolny, określony czas. Klienci mogą również szybko i wygodnie zamawiać oraz blokować karty niezależnie od ich ilości. Oprócz możliwości definiowania maksymalnych wartości transakcji, nowa platforma Shell Card Online umożliwia również określanie własnych, indywidualnych parametrów kontrolnych dla kart paliwowych oraz ustalenie dat i godzin obowiązywania limitów lub ustalenie dodatkowych ograniczeń dla danej kategorii produktów.

Jako globalny dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej naszym celem jest odpowiadanie na zmieniające się potrzeby rynku oraz wspieranie naszych partnerów biznesowych w realizacji działań. Dlatego uprościliśmy procesy związane z zamówieniami, rozliczeniami i obsługą kart paliwowych poprzez wdrożenie nowego systemu transakcyjnego i nowej platformy Shell Card Online. Wszystkodla lepszego bezpieczeństwa i kontroli transakcji realizowanych kartami flotowymi euroShell

Robert Karolczak, Marketing Manager Poland, Baltics & Ukraine Commercial Fleet.

Przejrzyste rozliczenia

W ramach uruchomienia nowej platformy zmieniła się także formuła fakturowania. Układ faktury jest prosty i czytelny, co zapewnia przejrzyste rozliczenia i pełną kontrolę wydatków floty. Dodatkowo zostały ujednolicone terminy dostarczania faktur krajowych i międzynarodowych.
Nowy, prosty w obsłudze system transakcyjny euroShell został oparty na najnowocześniejszych technologiach, dzięki czemu zapewni flotom nie tylko wyższy poziom bezpieczeństwa transakcji realizowanych kartami flotowymi euroShell, ale także realnie usprawni funkcjonowanie firm transportowych. Floty zaoszczędzą nie tylko czas, ale przede wszystkim  będą efektywnie zarządzać wszystkimi wydatkami związanymi z transportem w  firmie – od zakupu paliw, przez opłaty drogowe, po zwrot podatku VAT i akcyzy.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

euroShell_nowy_wymiar_efektywnosci.jpg

grafika | 94,3 KB

Pobierz
euroShell_nowy_system_transakcyjny_do_obslugi_kart_flotowych_07_12_2017.doc

doc | 53,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Bezpiecznie w trasie z euroShell

temu

Karty flotowe są już standardem w firmach transportowych. Umożliwiają bezgotówkowe regulowanie  płatności nie tylko za paliwo, ale także za opłaty drogowe, myjnie czy zakupy na stacjach. Są wygodne w użyciu, a przede wszystkim bezpieczne – brak konieczności posiadania gotówki. Nie oznacza to jednak, że kierowcy są zwolnieni z obowiązku dbania o bezpieczeństwo swoich kart. Eksperci euroShell przygotowali 5 zasad bezpieczeństwa w trasie, o których powinien pamiętać każdy użytkownik kart flotowych.
Stop nadużyciom czyli lepiej zapobiegać niż karać!

temu

Nieuczciwe praktyki kierowców są nadal poważnym problemem wielu przedsiębiorstw transportowych. Jak pokazują wyniki raportu „Nadużycia paliwowe” aż 97% menedżerów potwierdza, że oszustwa są powszechnym zjawiskiem w ich firmach[1]. Jednym z wyzwań stojących przed firmami jest wypracowanie mechanizmów i procedur, które pozwolą zapobiegać ewentualnym nadużyciom oraz zminimalizują ryzyko ewentualnych kradzieży. 
Shell i LOTOS jednoczą siły!

temu

Od 10 sierpnia 2017 karty flotowe LOTOS Biznes są akceptowane w polskiej sieci stacji paliwowych Shell. Już od ponad roku klienci flotowi Shell Polska korzystają ze stacji sieci LOTOS. Shell i LOTOS podwoiły w ten sposób liczbę stacji akceptujących wzajemnie bezgotówkowe transakcje za paliwa, zakupy w sklepach oraz myjnie.
Zarządzanie przez klikanie

temu

Mobilne, nowoczesne technologie stały się integralną częścią dzisiejszego biznesu. Online możemy płacić rachunki, zlecać przelewy, rezerwować bilety, a nawet zarządzać całym przedsiębiorstwem. Zdalne kontrolowanie działań firmy wymaga korzystania z odpowiednich i bezpiecznych rozwiązań. Przykładem narzędzia wspierającego funkcjonowanie firm flotowych jest Shell Card Online, internetowa platforma dla posiadaczy kart paliwowych euroShell, która umożliwia zarządzanie gospodarką paliwową floty z dowolnego miejsca i o każdej porze.

Continental oficjalnym partnerem Tour de France

Continental, producent opon i wiodący dostawca rozwiązań dla motoryzacji, z początkiem 2018 roku zostanie oficjalnym partnerem Tour de France. Umowę sponsorską oficjalnie podpisali Christian Prudhomme, Dyrektor Generalny Tour de France oraz Nikolai Setzer, członek Zarządu Continental AG. Kontrakt będzie obowiązywał przez najbliższe pięć lat.