Zarządzanie przez klikanie

Zarządzanie przez klikanie

Opublikowany

Mobilne, nowoczesne technologie stały się integralną częścią dzisiejszego biznesu. Online możemy płacić rachunki, zlecać przelewy, rezerwować bilety, a nawet zarządzać całym przedsiębiorstwem. Zdalne kontrolowanie działań firmy wymaga korzystania z odpowiednich i bezpiecznych rozwiązań. Przykładem narzędzia wspierającego funkcjonowanie firm flotowych jest Shell Card Online, internetowa platforma dla posiadaczy kart paliwowych euroShell, która umożliwia zarządzanie gospodarką paliwową floty z dowolnego miejsca i o każdej porze.

Digitalizacja biznesu to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku flotowego, na którym liczy się przede wszystkim szybkość i efektywność działania. Internet, aplikacje mobilne i możliwość przechowywania danych w chmurze zmieniają rzeczywistość i skutecznie wypierają papierowe dokumenty zajmujące cenne miejsce w biurze. Dzisiaj firmy stawiają na rozwiązania praktyczne, które z jednej strony pozwalają oszczędzać czas i pieniądze, z drugiej porządkują i znacząco upraszczają obieg dokumentów czy faktur. Dlatego platforma Shell Card Online łączy w jednym miejscu najważniejsze usługi pozwalające na zarządzanie i pełną kontrolę wydatków floty przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Informacje zawsze pod ręką

Strona platformy Shell Card Online została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić łatwe i intuicyjne dotarcie do niezbędnych informacji na temat transakcji zawieranych za pośrednictwem kart euroShell. Wystarczy kilka kliknięć, aby zarządca floty uzyskał dostęp do dokładnych danych na temat zużycia paliwa, pobrał raporty czy kompleksowe analizy na temat realizowanych transakcji. Co więcej, wygląd i układ treści raportów może sam dopasować do indywidualnych potrzeb i określać, jakie parametry mają brane być pod uwagę w zestawieniach.

Nasi Klienci ogromnie doceniają możliwość samodzielnego zarządzania kartami flotowymi euroShell przez Internet. W dogodnym
dla siebie momencie mogą przeanalizować wydatki i zareagować błyskawicznie, gdy pojawi się taka potrzeba. Cały serwis jest
bardzo łatwy w obsłudze, a kluczowe informacje są przekazywane w bardzo czytelny sposób. To właśnie intuicyjność platformy
i użyteczność otrzymywanych danych sprawiają, że coraz więcej
Klientów korzysta z Shell Card Online

Robert Karolczak, Marketing Manager Shell Poland, Baltics & Ukraine Commercial Fleet

Kompleksowe zarządzanie kartami

Usługa Shell Card Online to także znaczne sprawniejsze zarządzanie kontami kart paliwowych. W ramach serwisu można ustalać ograniczenia na zakup wybranych produktów, wyznaczać limity dzienne, tygodniowe lub miesięczne wydatków na paliwo, a także określać maksymalną kwotę i liczbę transakcji dziennie. W przypadku wykrycia nadużycia, przekroczenia limitów podczas zakupów lub podejrzenia kradzieży karty, manager floty w każdej chwili może zablokować konto karty, a następnie wymienić lub zamówić nową. O każdym takim nietypowym zdarzeniu informują alerty ostrzegawcze, które można dowolnie konfigurować bezpośrednio na platformie.

Administracja w trybie online

Przejrzyste menu i prosty podział na sekcję platformy Shell Card Online ułatwiają również uporządkowanie dokumentów firmy, takich jak np. faktury. Użytkownikom oferowana jest usługa fakturowania elektronicznego zapewniająca dostęp do każdej faktury w trybie online. Taki sposób przechowywania dokumentów jest nie tylko wygodny, ale znacznie ogranicza administrację i pozwala na utrzymanie porządku w dokumentacji.
Digitalizacja procesów zarządzania w firmie podnosi wydajność pracy i wspiera efektywne zarządzanie flotą. Dlatego platforma Shell Card Online została zaprojektowana tak, aby w prosty i szybki sposób umożliwić flotom kontrolę wydatków w czasie rzeczywistym, co pozwala szybko reagować i optymalizować wydatki związane z transportem – od paliwa, przez opłaty drogowe, po myjnię czy zakupy na stacjach benzynowych. 
Kartami paliwowymi euroShell kierowcy mogą bezpiecznie dokonywać transakcji na ponad 900 strategicznie zlokalizowanych stacjach paliw na obszarze całej Polski. Karta euroShell umożliwia również wygodne regulowanie opłat i podatków drogowych, w tym w systemie viaTOLL oraz za przejazdy autostradami A1, A2 i A4. W Europie karty euroShell honorowane są na ponad 20 tys. stacjach paliw Shell i obiektów partnerskich w 35 krajach. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Zarzadzanie_przez_klikanie_28_06_2017.txt

txt | 5,37 KB

Pobierz
Zarzadzanie_przez_klikanie_28_06_2017.doc

doc | 53,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nowy system transakcyjny do obsługi kart flotowych euroShell

temu

Od połowy listopada, klienci kart flotowych euroShell mogą korzystać z nowego systemu transakcyjnego do obsługi kart oraz z nowej platformy Shell Card Online. Nowe rozwiązania nie tylko usprawnią i ułatwią procesy związanie z zamówieniami, rozliczeniami oraz obsługą kart flotowych, ale także zapewnią flotom jeszcze wyższy poziom kontroli i bezpieczeństwa transakcji realizowanych kartami euroShell.
Bezpiecznie w trasie z euroShell

temu

Karty flotowe są już standardem w firmach transportowych. Umożliwiają bezgotówkowe regulowanie  płatności nie tylko za paliwo, ale także za opłaty drogowe, myjnie czy zakupy na stacjach. Są wygodne w użyciu, a przede wszystkim bezpieczne – brak konieczności posiadania gotówki. Nie oznacza to jednak, że kierowcy są zwolnieni z obowiązku dbania o bezpieczeństwo swoich kart. Eksperci euroShell przygotowali 5 zasad bezpieczeństwa w trasie, o których powinien pamiętać każdy użytkownik kart flotowych.
Stop nadużyciom czyli lepiej zapobiegać niż karać!

temu

Nieuczciwe praktyki kierowców są nadal poważnym problemem wielu przedsiębiorstw transportowych. Jak pokazują wyniki raportu „Nadużycia paliwowe” aż 97% menedżerów potwierdza, że oszustwa są powszechnym zjawiskiem w ich firmach[1]. Jednym z wyzwań stojących przed firmami jest wypracowanie mechanizmów i procedur, które pozwolą zapobiegać ewentualnym nadużyciom oraz zminimalizują ryzyko ewentualnych kradzieży. 
Shell i LOTOS jednoczą siły!

temu

Od 10 sierpnia 2017 karty flotowe LOTOS Biznes są akceptowane w polskiej sieci stacji paliwowych Shell. Już od ponad roku klienci flotowi Shell Polska korzystają ze stacji sieci LOTOS. Shell i LOTOS podwoiły w ten sposób liczbę stacji akceptujących wzajemnie bezgotówkowe transakcje za paliwa, zakupy w sklepach oraz myjnie.

Mattel uczy dzieci empatii dzięki nowej marce

Wraz z początkiem roku szkolnego na rynku debiutuje Enchantimals - nowa marka światowego lidera branży dziecięcej, firmy Mattel. Enchantimals to małe laleczki w zestawie ze zwierzątkiem dla dziewczynek w wieku 3-8 lat, które uczą dzieci przyjaźni, zaufania, rozumienia i szanowania potrzeb innych oraz harmonii płynącej z natury.