Shell i LOTOS jednoczą siły!
Shell i LOTOS jednoczą siły!

Shell i LOTOS jednoczą siły!

Opublikowany

Od 10 sierpnia 2017 karty flotowe LOTOS Biznes są akceptowane w polskiej sieci stacji paliwowych Shell. Już od ponad roku klienci flotowi Shell Polska korzystają ze stacji sieci LOTOS. Shell i LOTOS podwoiły w ten sposób liczbę stacji akceptujących wzajemnie bezgotówkowe transakcje za paliwa, zakupy w sklepach oraz myjnie.

Dzięki kartom flotowym LOTOS Biznes i euroShell właściciele flot oraz kierowcy zawodowi mogą wygodnie regulować rachunki związane z transportem na stacjach paliwowych w całej Polsce. Sieci LOTOS (484 stacje) i Shell (409 stacji) uzupełniają się geograficznie. Stacje obu sieci położone są na strategicznych trasach tranzytowych, w wielkich miastach, a także w wielu mniejszych miejscowościach.

Włączenie sieci Shell do listy punktów akceptujących karty LOTOS Biznes to kolejny kamień milowy w rozwoju naszego programu flotowego. Dla naszych klientów oznacza niemal podwojenie liczby    stacji, na których można uregulować transakcje kartą flotową.
Stwarza także możliwość tankowania paliwa na kartę flotową w 86 miejscowościach, w których nie byliśmy do tej pory obecni. To
istotny skok liczbowy i jakościowy oraz wygoda dla kierowców.

Adam Pawłowicz, wiceprezes ds. handlu w LOTOS Paliwa.

Poszerzenie zasięgu i liczby stacji, które akceptują karty euroShell
jest doskonałym dopełnieniem naszej oferty. Niezależnie jaką
trasą podróżują nasi klienci zawsze mogą liczyć na profesjonale
wsparcie i sprawny serwis dostępny na prawie 900 stacjach
w całym kraju

Monika Przybysz, dyrektor sprzedaży kart paliwowych euroShell w Polsce, na Ukrainie i w krajach Bałtyckich.

Kartami flotowymi LOTOS Biznes oraz euroShell można uregulować opłaty nie tylko za wszystkie rodzaje paliw, ale również pokryć koszty zakupu akcesoriów samochodowych, produktów chemicznych, a także większości opłat drogowych. Ponadto karta euroShell umożliwia opłaty za serwisy drogowe jak np. płatności za viaTOLL, autostrady A1, A2 i A4 oraz przejazdy przez tunele i mosty, a także gwarantuje całodobowy dostęp do pomocy drogowej obejmujące naprawy mechaniczne i holowanie świadczone całodobowo w 40 krajach w Europie. W obu sieciach można używać jedynie bezgotówkowych kart flotowych wyposażonych w pasek magnetyczny. Karty akceptowane są wzajemnie tylko na terenie Polski.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie zaawansowane technologicznie rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo transakcji realizowanych za pomocą karty euroShell, są stosowane również na stacjach LOTOS. Oba systemy bezpieczeństwa zostały ujednolicone dla obu sieci. Dzięki temu zagwarantowana jest pełna kontrola nad wszystkimi wydatkami – od zatankowania paliwa po fakturę zbiorczą rozliczającą zawarte transakcje.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Shell_i_Lotos_jednocza_sily_17_08_2017.doc

doc | 55 KB

Pobierz
Shell_i_Lotos_jednacza_sily_17_08_2017.txt

txt | 2,77 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nowy system transakcyjny do obsługi kart flotowych euroShell

temu

Od połowy listopada, klienci kart flotowych euroShell mogą korzystać z nowego systemu transakcyjnego do obsługi kart oraz z nowej platformy Shell Card Online. Nowe rozwiązania nie tylko usprawnią i ułatwią procesy związanie z zamówieniami, rozliczeniami oraz obsługą kart flotowych, ale także zapewnią flotom jeszcze wyższy poziom kontroli i bezpieczeństwa transakcji realizowanych kartami euroShell.
Bezpiecznie w trasie z euroShell

temu

Karty flotowe są już standardem w firmach transportowych. Umożliwiają bezgotówkowe regulowanie  płatności nie tylko za paliwo, ale także za opłaty drogowe, myjnie czy zakupy na stacjach. Są wygodne w użyciu, a przede wszystkim bezpieczne – brak konieczności posiadania gotówki. Nie oznacza to jednak, że kierowcy są zwolnieni z obowiązku dbania o bezpieczeństwo swoich kart. Eksperci euroShell przygotowali 5 zasad bezpieczeństwa w trasie, o których powinien pamiętać każdy użytkownik kart flotowych.
Stop nadużyciom czyli lepiej zapobiegać niż karać!

temu

Nieuczciwe praktyki kierowców są nadal poważnym problemem wielu przedsiębiorstw transportowych. Jak pokazują wyniki raportu „Nadużycia paliwowe” aż 97% menedżerów potwierdza, że oszustwa są powszechnym zjawiskiem w ich firmach[1]. Jednym z wyzwań stojących przed firmami jest wypracowanie mechanizmów i procedur, które pozwolą zapobiegać ewentualnym nadużyciom oraz zminimalizują ryzyko ewentualnych kradzieży. 
Zarządzanie przez klikanie

temu

Mobilne, nowoczesne technologie stały się integralną częścią dzisiejszego biznesu. Online możemy płacić rachunki, zlecać przelewy, rezerwować bilety, a nawet zarządzać całym przedsiębiorstwem. Zdalne kontrolowanie działań firmy wymaga korzystania z odpowiednich i bezpiecznych rozwiązań. Przykładem narzędzia wspierającego funkcjonowanie firm flotowych jest Shell Card Online, internetowa platforma dla posiadaczy kart paliwowych euroShell, która umożliwia zarządzanie gospodarką paliwową floty z dowolnego miejsca i o każdej porze.

Enchantimals – nowe laleczki od firmy Mattel

Wraz z początkiem roku szkolnego na rynku debiutuje Enchantimals - nowa marka światowego lidera branży dziecięcej, firmy Mattel. Enchantimals to małe laleczki w zestawie ze zwierzątkiem dla dziewczynek w wieku 3-8 lat, które uczą dzieci przyjaźni, zaufania, rozumienia i szanowania potrzeb innych oraz harmonii płynącej z natury.