Sieć Conti360° z nowym menedżerem
Sieć Conti360° z nowym menedżerem

Sieć Conti360° z nowym menedżerem

Łukasz Tymoszczuk od marca 2017 roku pełni funkcję menedżera zarządzającego Conti360° Fleet Services w Continental Opony Polska. Zastąpił na tym stanowisku Łukasza Puchałę, który został menedżerem nadzorującym sieć Best Drive.

Łukasz Tymoszczuk związany jest z branżą motoryzacyjną od 20 lat. Karierę w Continental rozpoczął w 2006 roku, gdzie początkowo pracował jako przedstawiciel handlowy, a następnie pełnił obowiązki sales area managera nadzorującego procesy sprzedaży opon i usług serwisowych na rynku polskim. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za rozwój sieci Conti360° Fleet Services oraz podnoszenie jakości obsługi kontrahentów Continental.

W Continental pracuję od ponad 10 lat i przez ten czas zdobyłem bezcenne doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w regionie północno-zachodnim Polski. Conti360° to najstarsza sieć pomocy awaryjnej dla opon w Europie i znak najwyższej jakości, dlatego dołożę wszelkich starań aby oferowane usługi pozostały na najwyższym poziomie. Moim celem jest także zacieśnienie relacji z serwisami zrzeszonymi w sieci Conti360° Fleet Services, by jak najlepiej reagować na zmieniające się potrzeby klientów flotowych

Łukasz Tymoszczuk, menedżer sieci Conti360° Fleet Services w Continental Opony Polska.

O sieci Conti360° Fleet Services

Conti360° Fleet Services to usługa zapewniająca flotom doradztwo zakupowe, serwis oraz kontrolę ogumienia, działająca w Polsce od 2010 roku. W ciągu 7 lat do programu dołączyło ponad 240 serwisów oponiarskich, które wyróżniają się profesjonalną obsługą oraz zaangażowaniem w rozwiązywanie niestandardowych problemów klientów flotowych.
Continental na podstawie corocznego audytu przeprowadzanego wśród klientów flotowych należących do programu oraz w oparciu o wyniki oceny współpracy warsztatów z klientami, wyłania najlepsze serwisy oponiarskie w regionach handlowych firmy w Polsce. Program Conti360° Fleet Services jest kontynuacją sieci ContiEuroService – pierwszej tego typu inicjatywy w Europie, a obecnie zapewnia fachową pomoc i serwis ogumienia w 25 krajach na terenie Europy.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Siec_Conti360_z_nowym_menedzerem_27_04_2017.txt

txt | 3,64 KB

Pobierz
Siec_Conti360_z_nowym_menedzerem_27_04_2017.doc

doc | 126 KB

Pobierz
Continental_Lukasz_Tymoszczuk_Conti360_Fleet_Services.JPG

grafika | 4,77 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nowy marketing manager w Continental

Z początkiem roku stanowisko marketing managera opon użytkowych w Continental Opony Polska objęła Marta Oknińska.
Continental z Drive Solution Managerem

Krzysztof Otrząsek objął funkcję menedżera ds. rozwiązań cyfrowych w Continental Opony Polska. Na nowo utworzonym stanowisku będzie odpowiedzialny za rozwój oraz wdrażanie inteligentnych rozwiązań cyfrowych dla opon do ciężarówek, autobusów i pojazdów specjalistycznych zarówno na rynku polskim, jak i w krajach nadbałtyckich.
Zimówki do każdej ciężarówki

W większości państw europejskich korzystanie z opon zimowych do pojazdów ciężarowych jest precyzyjnie zdefiniowane przez ustawodawcę. Obowiązek stosowania opon zimowych może być uzależniony od warunków pogodowych, sygnalizacji albo mieć charakter sezonowy, ale zawsze priorytetem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa na drogach. Od niedawna nowe regulacje w tym zakresie zaczęły obowiązywać w Niemczech. Continental już teraz w pełni spełnia wymagania określone w przepisach obowiązujących po zachodniej granicy Polski, oferując nowoczesne opony zimowe do pojazdów użytkowych na każdą oś pojazdu.
Continental wybrał najlepsze serwisy oponiarskie 2016 r.

Continental już po raz siódmy nagrodził najlepsze w Polsce serwisy oponiarskie należące do sieci Conti360°, które znacząco wyróżniły się rzetelnością i profesjonalizmem w relacjach z klientami flotowymi.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.