Continental wybrał najlepsze serwisy oponiarskie 2016 r.

Continental wybrał najlepsze serwisy oponiarskie 2016 r.

Continental już po raz siódmy nagrodził najlepsze w Polsce serwisy oponiarskie należące do sieci Conti360°, które znacząco wyróżniły się rzetelnością i profesjonalizmem w relacjach z klientami flotowymi.

Ranking najlepszych serwisów oponiarskich w Polsce jest przygotowywany co roku na podstawie audytu przeprowadzonego wśród partnerów serwisowych należących do sieci Conti360˚ oraz w oparciu o ocenę współpracy warsztatów z klientami. Na podstawie otrzymanych wyników, Continental wyłonił serwisy wyróżniające się najwyższym standarem usług przyznając nagrodę „Serwis Roku” oraz dwa dodatkowe wyróżnienia – „Fair Play” dla serwisów czynnie wspierających rozwój sieci oraz „Debiut Roku” dla najlepszych warsztatów, które dołączyły do sieci Conti 360° w 2016 roku.
W tym roku tytuł Serwis Roku 2016 sieci Conti360˚ otrzymało pięć najlepszych serwisów z każdego regionu operacyjnego w Polsce[1]
 1. Pneumaster z Brzezia w regionie południowo-wschodnim
 2. Active z Gdańska w regionie północno-wschodnim
 3. JMK z Poznania w regionie północno-zachodnim
 4. Dr Felga (Marek i Marek) z Wałbrzycha w regionie południowo-zachodnim, po raz drugi z rzędu
 5. Gas Truck z Łowicza w regionie centralnym, już po raz trzeci z rzędu
Za aktywny udział w rozwijaniu sieci Conti360˚ oraz profesjonalizm w relacjach z klientami wyróżnienia „Fair Play” trafiły do serwisów:
 1. Korzonek z Radzionkowa, w regionie południowo-wschodnim
 2. Elear z Gorzowa Wielkopolskiego, w regionie północno-zachodnim
 3. Gumiland z Lubina, w regionie południowo-zachodnim
 4. Opony u Darka z Marysina, w regionie centralnym
Nagrodę „Debiut Roku” dla najlepszych serwisów oponiarskich, które w ubiegłym roku przystąpiły do sieci Conti360˚, przyznano:
 1. ArtMech z Krzewentu, w regionie północno-wschodnim
 2. Best Drive Mrotek z Piły, w regionie północno-zachodnim

Serwisy oponiarskie zrzeszone w sieci Conti360˚ wyróżniają się nie tylko profesjonalną obsługą, ale także fachową wiedzą, dlatego nasi klienci flotowi bez obaw powierzają im nawet najtrudniejsze zadania. Zaufanie klientów to ogromna nagroda dla warsztatów, a my w Continental nagradzamy je dodatkowo za najwyższy standard oferowanych usług

Łukasz Tymoszczuk, menedżer sieci Conti360° w Continental Opony Polska

O sieci Conti360°

Conti360° to sieć serwisów oponiarskich działająca w 25 krajach w Europie, która gwarantuje profesjonalną obsługę flot pojazdów ciężarowych. Wszystkie serwisy zrzeszone w Conti360˚ świadczą usługi w oparciu o pięć modułów, dzięki którym floty mogą dopasować ofertę do specyfiki prowadzonej działalności: ContiFitmentService™ obejmuje doradztwo zakupowe oraz montaż opon, ContiFleetCheck™ zapewnia okresowe przeglądy ogumienia, ContiCasingManagement™ umożliwia zarządzanie zużytymi oponami, ContiBreakdownService™ zapewnia obsługę i pomoc w przypadku awarii na trasie, ContiFleetReporting™ to szczegółowa analiza danych związanych z oponami, która wskaże potencjalne oszczędności. W ciągu 7 lat od uruchomienia sieci w Polsce do programu dołączyło już ponad 240 serwisów partnerskich.

[1]Podział na pięć regionów został ustalony na podstawie podziału sprzedażowego obszarów, w których operują regionalni menedżerowie sprzedaży Continental.

Załączniki

Pobierz wszystkie

Continental_Najlepsze_Serwisy_Oponiarskie_Conti360_logo.jpg

grafika | 525 KB

Pobierz
Continental_nagrodzil_najlepsze_serwisy_oponiarskie_30_06_2017.txt

txt | 6,6 KB

Pobierz
Continental_nagrodzil_najlepsze_serwisy_oponiarskie_30_06_2017.doc

doc | 137 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nowy marketing manager w Continental

Z początkiem roku stanowisko marketing managera opon użytkowych w Continental Opony Polska objęła Marta Oknińska.
Continental z Drive Solution Managerem

Krzysztof Otrząsek objął funkcję menedżera ds. rozwiązań cyfrowych w Continental Opony Polska. Na nowo utworzonym stanowisku będzie odpowiedzialny za rozwój oraz wdrażanie inteligentnych rozwiązań cyfrowych dla opon do ciężarówek, autobusów i pojazdów specjalistycznych zarówno na rynku polskim, jak i w krajach nadbałtyckich.
Zimówki do każdej ciężarówki

W większości państw europejskich korzystanie z opon zimowych do pojazdów ciężarowych jest precyzyjnie zdefiniowane przez ustawodawcę. Obowiązek stosowania opon zimowych może być uzależniony od warunków pogodowych, sygnalizacji albo mieć charakter sezonowy, ale zawsze priorytetem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa na drogach. Od niedawna nowe regulacje w tym zakresie zaczęły obowiązywać w Niemczech. Continental już teraz w pełni spełnia wymagania określone w przepisach obowiązujących po zachodniej granicy Polski, oferując nowoczesne opony zimowe do pojazdów użytkowych na każdą oś pojazdu.
Sieć Conti360° z nowym menedżerem

Łukasz Tymoszczuk od marca 2017 roku pełni funkcję menedżera zarządzającego Conti360° Fleet Services w Continental Opony Polska. Zastąpił na tym stanowisku Łukasza Puchałę, który został menedżerem nadzorującym sieć Best Drive.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.