Continental z Drive Solution Managerem
Continental z Drive Solution Managerem

Continental z Drive Solution Managerem

Krzysztof Otrząsek objął funkcję menedżera ds. rozwiązań cyfrowych w Continental Opony Polska. Na nowo utworzonym stanowisku będzie odpowiedzialny za rozwój oraz wdrażanie inteligentnych rozwiązań cyfrowych dla opon do ciężarówek, autobusów i pojazdów specjalistycznych zarówno na rynku polskim, jak i w krajach nadbałtyckich.

Krzysztof Otrząsek to menedżer z wieloletnim doświadczeniem łączącym sprzedaż, marketing i nowe technologie. Zanim dołączył do Continental Opony Polska, pracował w branży telekomunikacyjnej, gdzie współtworzył dział sprzedaży B2B. Wcześniej zarządzał jednym z najnowocześniejszych salonów sprzedaży IT w Polsce. Otrząsek jest absolwentem Informatyki na Uniwersytecie Śląskim. Interesuje się zagadnieniami związanymi z Internetem Rzeczy i Big Data. Prywatnie jest miłośnikiem biegów górskich.

Rozwiązania cyfrowe dla flot transportowych

Continental oferuje firmom transportowym, narzędzia usprawniające pracę managerów flotowych, bez względu na rodzaj oraz zasięg prowadzonej przez nich działalności oraz wielkości posiadanego parku samochodowego. Przykładem takiego zaawansowanego technologicznie rozwiązania jest system wspomagający zarządzanie flotą ContiConnect, który współpracuje z systemem ContiPressureCheck – systemem bezpośredniego pomiaru ciśnienia oraz temperatury we flocie pojazdów użytkowych.

Przyszłość branży zależy w głównej mierze od rozwoju rozwiązań, które zapewnią nie tylko optymalizację, ale przede wszystkim automatyzację procesów związanych z transportem. Moim zadaniem będzie zarządzanie projektami cyfrowymi dla opon ciężarowych oraz rozwijanie nowych technologii, które ułatwią i usprawnią transportowanie osób i ładunków

Krzysztof Otrząsek, menedżer ds. rozwiązań cyfrowych w dziale opon użytkowych Continental Opony Polska.

Krzysztof Otrząsek pełni funkcję menedżera ds. rozwiązań cyfrowych od początku września 2017 roku.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Continental_Krzysztof_Otrzasek_2.jpg

grafika | 2,28 MB

Pobierz
Nowy_menedzer_ds_rozwiazan_cyfrowych_w_COP_23_11_2017.doc

doc | 136 KB

Pobierz
Nowy_menedzer_ds_rozwiazan_cyfrowych_w_COP_23_11_2017.txt

txt | 3,49 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nowy marketing manager w Continental

Z początkiem roku stanowisko marketing managera opon użytkowych w Continental Opony Polska objęła Marta Oknińska.
Zimówki do każdej ciężarówki

W większości państw europejskich korzystanie z opon zimowych do pojazdów ciężarowych jest precyzyjnie zdefiniowane przez ustawodawcę. Obowiązek stosowania opon zimowych może być uzależniony od warunków pogodowych, sygnalizacji albo mieć charakter sezonowy, ale zawsze priorytetem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa na drogach. Od niedawna nowe regulacje w tym zakresie zaczęły obowiązywać w Niemczech. Continental już teraz w pełni spełnia wymagania określone w przepisach obowiązujących po zachodniej granicy Polski, oferując nowoczesne opony zimowe do pojazdów użytkowych na każdą oś pojazdu.
Continental wybrał najlepsze serwisy oponiarskie 2016 r.

Continental już po raz siódmy nagrodził najlepsze w Polsce serwisy oponiarskie należące do sieci Conti360°, które znacząco wyróżniły się rzetelnością i profesjonalizmem w relacjach z klientami flotowymi.
Sieć Conti360° z nowym menedżerem

Łukasz Tymoszczuk od marca 2017 roku pełni funkcję menedżera zarządzającego Conti360° Fleet Services w Continental Opony Polska. Zastąpił na tym stanowisku Łukasza Puchałę, który został menedżerem nadzorującym sieć Best Drive.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.