Nowe zadania Marcina Cywińskiego w strukturach Continental

Nowe zadania Marcina Cywińskiego w strukturach Continental

Z dniem 1 stycznia 2018 roku Marcin Cywiński objął funkcję managera ds. sprzedaży opon specjalistycznych w Continental Opony Polska. Na nowo utworzonym stanowisku będzie odpowiadał za rozwój segmentu radialnych opon rolniczych oraz ogumienia przeznaczonego do maszyn OTR Radial.

Marcin Cywiński rozpoczął pracę w Continental Opony Polska w 1999 roku w dziale logistyki, od początku specjalizując się w oponach do pojazdów użytkowych. Konsekwentnie rozwijał swoją karierę w strukturach firmy, aby w 2005 roku objąć stanowisko marketing managera w dziale opon użytkowych, na którym odpowiadał za planowanie i wdrażanie strategii marketingowej oraz nadzorował projekty komunikacyjne marek opon ciężarowych należących do koncernu Continental (Continental, Semperit, Uniroyal, Barum a później również Matador). W styczniu 2018 roku objął stanowisko w strukturach Continental Speciality Tires, na którym będzie odpowiadał za rozwój biznesu nowoczesnych opon rolniczych i klasy OTR.

Oferowanie specjalistycznego ogumienia wymaga fachowej wiedzy i doradztwa, które pozwolą naszym Klientom wybrać odpowiedni model opony do maszyny rolniczej lub budowlanej. Dlatego moim priorytetem na nowym stanowisku będzie zbudowanie strategii sprzedaży opon specjalistycznych oraz rozwój tego rynku w Polsce. Jestem przekonany, że moje wieloletnie doświadczenie oraz wiedza zdobyte w strukturach Continental zarówno w kraju, jak i za granicą
w dziale opon użytkowych ułatwią mi realizację tego zadania

powiedział Marcin Cywiński, manager ds. sprzedaży w Continental Opony Polska.

Continental posiada ponad 70-letnie doświadczenie w produkcji opon rolniczych. Pierwsza opona do holowników została wyprodukowana już w 1928 roku, natomiast do 2004 roku opony radialne produkowano w czeskiej miejscowości Otrokovice. W 2017 roku Continental wprowadził do oferty pierwsze opony radialne premium – Tractor70 oraz Tractor85 – przeznaczone do maszyn i pojazdów rolniczych.
Załączniki

Pobierz wszystkie

M.CYWINSKI_CONTI_01.jpg

grafika | 5,65 MB

Pobierz
Marcin_Cywinski_managerem_ds_sprzedazy_opon_rolniczych_24_01_2018.doc

doc | 139 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Continental wraca do rolnictwa

Continental, producent opon i międzynarodowy dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, uzupełnia ofertę o nowe opony przeznaczone do maszyn i pojazdów rolniczych i tym samym ponownie rozpoczyna działania na rynku ogumienia dla rolnictwa oferując wysokiej jakości produkty pod własną marką.
Nowy marketing manager w Continental

Z początkiem roku stanowisko marketing managera opon użytkowych w Continental Opony Polska objęła Marta Oknińska.
Continental i KAMAZ-master poszerzają współpracę

System ContiPressureCheck™, kompleksowe rozwiązanie Continental do monitorowania poziomu ciśnienia i temperatury w oponach w czasie rzeczywistym, zostanie zainstalowany w pojeździe ciężarowym rosyjskiego zespołu rajdowego KAMAZ-master.
Continental poprawia wydajność pojazdów rolniczych

Organizacja Narodów Zjednoczonych szacuje, że do 2030r. konieczne będzie zapewnienie żywności w takiej ilości, aby zaspokoić potrzeby ponad 8 miliardów ludzi. Jednocześnie zmniejsza się wielkość obszarów i pól uprawnych, co dla rolników oznacza konieczność zwiększenia efektywności działań. Continental, światowy lider w zakresie produkcji ogumienia, w odpowiedzi na potrzeby rolnictwa uzupełnił ofertę o innowacyjne rozwiązanie zwiększające efektywność ekonomiczną i wydajność prac rolniczych – technologię N.flex wykorzystaną w produkcji opon Tractor70 oraz Tractor85.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.