Multiscreen Day po raz trzeci!
Multiscreen Day po raz trzeci!

Multiscreen Day po raz trzeci!

Już 6 marca 2018 roku w Warszawie odbędzie się III konferencja Multiscreen Day organizowana przez magazyn „Media & Marketing Polska” (MMP). O przyszłości telewizji bez telewizora, o starzeniu się widowni, popularności platform internetowych i wyzwaniach dla marketerów dyskutować będą wybitni eksperci z Polski i zagranicy. Gościem specjalnym konferencji będzie Tom Frazer z Viacom International Media Networks UK.

Głównym celem konferencji jest wymiana doświadczeń w zakresie efektywnej komunikacji
i sposobów jej pomiarów w zmieniających się mediach. Przedstawiciele marketerów, nadawcy
i agencje, przyjrzą się zjawisku cord cuttingu - rezygnacji konsumentów z klasycznej telewizji
na rzecz platform internetowych oraz zastanowią się nad jej skutkami. Ponadto poznają najnowsze osiągnięcia w zakresie re-ewolucji formatów serialowych i innych produkcji TV i video. Uczestnicy będą mogli także zapoznać się z wynikami badań dotyczących postaw konsumentów oraz konceptami nowatorskich pomiarów audytorium wielu ekranów.
Gościem specjalnym konferencji będzie Tom Frazer z Viacom International Media Networks UK, który odpowiada za biznes cyfrowy Viacom w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Skandynawii, Rosji oraz Europie Centralnej i Wschodniej. Swój udział w roli prelegentów zapowiedzieli także przedstawiciele takich firm jak: Abstrachuje.TV, Biuro Reklamy TVP, CDA.pl, Gemius, Kino Polska TV, Labcom, Nielsen, Samsung, Starcom, WP.pl i Yieldbird.
Organizatorami konferencji są miesięcznik „Media & Marketing Polska” oraz serwis informacyjny MMP24. Sponsorzy to internetowy serwis Wirtualna Polska - WP.pl oraz dom mediowy Starcom, który jest sponsorem głównym.
III ogólnopolska konferencja Multiscreen Day odbędzie się 6 marca 2018 r. w Warszawie
w Pin-Up Studio przy ul. Nowogrodzkiej 84/86.
Szczegółowe informacje o konferencji dostępne są na stronie www.multiscreenday.pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

Multi_Screen_Day_12_02_2018.docx

docx | 339 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
O wyzwaniach, trendach oraz innowacjach w handlu i marketingu na Shopper Day 2018

Tak jak zmieniają się potrzeby, motywacje i przyzwyczajenia zakupowe konsumentów, tak detaliści, marketerzy i ich agencje szukają sposobów, aby dotrzymać im kroku. Nowe narzędzia w shopper marketingu, budowaniu lojalności i e-comerce oraz aktualne trendy i wyzwania dla retailu będą tematem przewodnim konferencji Shopper Day 2018, która odbędzie się 24 października br. w Warszawie. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Tanguy Pincemin, dyrektor zarządzający w firmie Dunnhumby, specjalizującej się w analizie i przetwarzaniu danych o konsumentach.
Komunikacja marki IKEA najlepsza w Golden Arrow 2018!

Projekty marketingowe sieci IKEA oraz realizujące je Loyalty Point i Agencja Warszawa to czołówka tegorocznego konkursu Golden Arrow 2018. Grand Prix, statuetki, wyróżnienia oraz nagrody dla najlepszych agencji interaktywnych i marketingu zintegrowanego 2018 roku wręczono 21 czerwca br. podczas uroczystej Gali w Małej Warszawie.
Już wkrótce poznamy najlepsze projekty marketingowe. Ogłoszono nominacje do nagród Golden Arrow 2018!

Jury ogólnopolskiego konkursu marketingowego, który premiuje najbardziej efektywne kampanie i innowacyjne narzędzia komunikacji marketingowej, ogłosiło 69 nominacji do Golden Arrow. Grand Prix, 12 statuetek i 19 wyróżnień zwycięzcy odbiorą 21 czerwca br. podczas uroczystej gali w Małej Warszawie przy ulicy Otwockiej 14.
Intensywne dwa dni na „Food Service Summit"

Dwa dni, piąta jubileuszowa edycja, 20 prelegentów, 250 uczestników – tak w liczbach zapowiada się Food Service Summit, jedna z najważniejszych konferencji polskiej branży HoReCa, realizowana przez miesięcznik „Food Service”. W dniach 23-24 kwietnia 2018 roku w Łodzi eksperci szukać będą odpowiedzi na pytanie jak zwiększyć sprzedaż.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.